Čarodějky-Paige

17. července 2009 v 17:43 | Katka |  Čarodějky
Paige Matthews - Halliwell
Schopnosti: po matce ( Patty ) čarodějka a po otci ( Sam ) světlonoš- transport a přitahování
Datum narození: 2. srpna 1977 ( znamení lva )
Herečka: Rose McGowan ( 5. září 1975-lev )


Tato postava se zde objevuje až ve 4. sérii po odchodu Prue a doplňuje tak rozbitou moc tří. K sestrám se dostala pomocí kouzla, které Piper použila, aby přivolala Prue, ale v podstatě to bylo kouzlo na vyvolání moci tří a tím pádem přivolala Paige.

Paige přišla na pohřeb Prue, kde se s nimi poprvé setkala. Nejdřív si nebyla jistá, jestli k Phoebe a Piper patří, ale potom jim uvěřila a přijala je jako sestry. Paige je dcerou Patty a Sama, kteří tím porušili pravidla vztahů světlonoše a čarodějky. Proto byla jako malá odnesena do kláštera k sestře Agnes, odkud se potom dostala k adoptivním rodičům Mathewsovým, kteří zemřeli při autonehodě, když jí bylo šestnáct let a Paige to hodně těžce nesla. Měla pocit, že za to může její vzpurnost a taky nevěděla, proč přežila, když její rodiče ne. Později se dozvěděla, že se z auta přemístila pryč.

Ve vzhledu se Paige měnila každou sérii.Ve čtvrté sérii měla tmavé a dlouhé vlasy, které nosila rozpuštené kolem ramen.V páté sérii prošla radikální změnou svého vzhledu, když si obarvila vlasy na světlý zrzavý odstín a zkrátila je. V šesté sérii je na blond a vlasy má o něco delší než v páté sérii. A v sedmé sérii bude mít vlasy opět hnědé a stejně dlouhé jako v té čtvrté.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama