H2o stačí přidat vodu-Emma

17. července 2009 v 15:59 | Katka |  H2o stačí přidat vodu
Claire Holt - Emma

H2O - Stačí přidat vodu

Povolání: herečka

Věk: 20Datum narození: 1. 01. 1988

Místo narození: Australie

Znamení: Kozoroh

Jako Emma :

Nejstarší ze tří, Emma, má schopnost přeměnit se na mořskou pannu při styku s vodou stejně jako Cleo a Rikki. Je spolehlivá, organizátorská, konkurenceschopná a řízena individuálně, jak je patrné v jejím odhodlání k regionálnímu plavání. Jako první se stala mořská pannou, zatímco se koupala na pláži. I když má často nejvíce svědomí a je nejvíce ohleduplná z dívek, někdy to může být přízemní. Její představy o organizaci ji někdy přináší do konfliktu s Rikki, která je úplný Emmin opak. Emma ukázala řadu citů lásky. Nejdřív s Byronem, místním surfařem, a poté jejího malého bratra učil jezdit na koni Ash, který se později stává jejím spolupracovníkem v JuiceNet Cafe. Emma, stejně jako všechny dívky, má zvláštní moc nad vodou. Má schopnost zmrazit jakkýkoli předmět nebo tekutinu, která obsahuje vodu. Ona také, s pomocí Rikki a Cleo má sílu, aby přivolala hurikán, jako bouře, po získání nových mocí.

Jako Claire :

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.
Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.
Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama