Volturiovi

18. července 2009 v 16:05 | Katka |  Twilight
Volturiovi

Volturiovi jsou něco jako královská rodina upírů. Starají se o to, aby nikdo neprozradil lidem svět upírů. Pokud někde na světě začne nějaký upír bláznit a hrozí porušení pravidla, tedy tajemství upírů, jejich ochranka okamžitě zakročí.

Volturiú jako takových je pět- Aro, Marcus, Caius a dvě ženy. Ale mají také obrovskou gardu- své ochránce. Jsou to většinou upíři s velmi zvláštními schopnostmi.Jako většina upírů preferují ,,vzdělaný a civilizovaný" styl života, jak sami říkají, tedy lovení lidí.

Žijí v Itálii, kde je jejich město Volterra. Chrání ho a nepřipustí žádný lov ani žádné nepřípustnosti uvnitř města.

Aro

Narodil se tisíc let před Kristem. Spolu s Marcem a Caiem patří mezi nejstarší upíry.

Má dlouhé černé vlasy, které ostře kontrastují s jakoby průsvitně bílou kůží jako slupky cibule.

Jeho schopnost je velice zvláštní- dokáže číst myšlenky, ale potřebuje fyzický kontakt, zato si však může přečíst všechny myšlenky, které ti kdy prošly hlavou.

Aro je velice zvědavý. Stará se o historii, uchovává spisy a miluje příběhy. Také rád hledá a získává do své ochranky nové upíry se zvláštními a zajímavými schopnostmi. (Velice rád by získal Alici, ale také Edwarda a později i Bellu stejně jako plno dalších)

Marcus

Marcus je další vůdce Volturiú. Je stejně starý jako Aro.

Ztratil svoji družku kdysi dávno v boji a to ho spolu s jeho schopností obrátilo do netečného stvoření.

Jeho schopností je vidět lidské vztahy, ať už je to láska dvou partnerů nebo vztah k vůdcům armády.

Je velice podobný Arovi, hlavně stejnými splývavými černými vlasy.

Caius

Caius je třetí z Volturiú. Má sněhově bílé vlasy na ramena, ale jinak je svou figurou podobný Arovi a Marcovi.

Caius se děsí vlkodlaků (Dětí měsíce). Téměř prohrál boj před několika tisíci let a nikdy se přes to nedostal.

Jane

Jane je drobná jako Alice a velmi hubená. Má oboupohlavnou postavu, ale její tvář je příliš krásná na to , aby se dala považovat za chlapce. Má krátké, velmi světlé vlasy, plné rty, divoké oči a dětský hlas. Vedle jejího obličeje s velkýma očima a plnými rty by Boticeliho anděl vypadal jako obluda.

Jako děti jí a její dvojče Aleca Volturiovi velmi dlouho porozovali, ale nechtěli je přeměnit tak mladé. Nicméně o něco později chtěli lidé Jane a Aleca upálit na hranici, a Aro byl donucen je přeměnit.

Je velmi ceněnou osobou ve strážích Voluriú, protože má schopnost svými myšlenkami způsobovat bolest, která ovšem není skutečná, fyzická, ten dotyčný má pouze myšlenky, že ho sužuje bolest. Může působit pouze na jednoho člověka.

Alec

Alec je dvojče Jane. Jsou si velice podobní, pouze má tmavší vlasy a ne tak plné rty.

Jeho schopností je otupit všechny smysly. Dokáže tě zbavit všech smyslů a ty necítíš absolutně nic. Je to jako plíživá mlha a dokáže působit na více lidí. Hlavně díky jemu je garda Volturiú nepřemožitelná. Pokud chtějí Volturiovi někoho popravit a je jim nějak sympatický nebo něco podobného, tak dovolí Alecovi, aby ho oslepil a ten dotyčný pak necítí vůbec nic ani to jak ho pálí.

Felix

Felix je členem ochranky. Je vysoký , mohutný a hrozný jako špičatý železný kyj.

Má lehce olivovou pleť, která vypadá podivně v kombinaci s jeho křídovou bělostí. Jeho vlasy jsou černé, ostříhané na krátko.

Demetri

Další člen ochranky. Má lehce olivovou pleť a černé vlasy se mu vlní až po ramena. Je tvrdý a štíhlý jako čepel meče.

Je stopař. Jeden z nejlepších (nebo spíše nejlepší). dokáže navázat na tok myšlenek a podle toho najít, kde se dotyčný nachází.

Heidi

Je něco jako návnada na lov pro Volturiovi. Vydává se za průvodkyni a přiváží do Voltery turisty, které pak dovede k Volturiům....

Je velice nádherná a bombastická, s mahagonovými vlasy.

Renata

Renata je Arův osobní strážce.

Její schopností je fyzický štít. Pokud se k ní a k Arovi někdo přiblíží se záměrem mu ublížit, zničeho nic se otočí a odchází a neví, co chtěl udělat, je zmatený.

Chelsea

Chelsea je velkou posilou gardy. Dokáže ovlivňovat vztahy- upevnit či zmenšit vztah mezi spolubojovníky, povolit lásku mezi dvěma partnery.

Giana

Je to lidská žena, která pracuje v recepci pro Volturiovi. Ví, co jsou zač a co dělají. Doufá, že když s ní budou spokojeni, ušetří ji a promění ji.

Je vysoká, s tmavou pletí a zelenýma očima. V každé společnosti by byla krásná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama