Winx Club-Flora

15. července 2009 v 12:58 | Katka |  Winx Club
Flora

Flora se narodila 1.března, tedy v den ,kdy se probouzí příroda.pochází z planety Limphea.Její vílí jméno je Dryad.Chdí do stejné školy jako ostatní hholky WINX a snaží se být vždy pilná a dochvilná studentka.
Flořinou láskou jsou květiny .Její pokoj vypadá jako jedna velká zahrada.Bez přírody moc dlouho nevidrží.Nejvíce je pyšná na svou masožravku.Jejíž druh sama vymyslela.Flora má ráda pořádek ,mír a klid.Je taková tichá,ale hodná a myslí věci opravdu upřímě.Lidé o ní říkají,že je milá,hodná,pilná,ochotná,klidná ,ale nerozhodná,vděčná,oblíbená a pečlivá.Flora není,i když by to na první pohled mohlo vypadat ctižádostivá.

Má velký problém s rozhodováním,ale kamarádky jí vždy dobře poradí.Má ráda učení a snaží se dělat věci vži jak nejlépe jdou.
Flora je víla květin.Když se promění ve vílu má na sobe korzet spojený s krátkou sukýnkou,která je poskládaná z látek do tvarů lístků.Kostýmek je ze třpytivých tmavých a světlích odstínů růžové barvy.Flora má na rukou dlouhé růžové rukavičky a na nohou nízké botky.Flora má jako jediná WINX světlonce zelinkavá křídla,která nejsou nijak členěna,ale tvoří jeden celek.Vrcholem celé vílí proměny je malá květinka na sytě růžovém řemínku okolo krku.
Flora má somozdřejmně také mužský protějšek ze školy pro specialisty Red fountain.Je jím černovlasý simpatický zasněný mladík jménem Helia.Docela jim to spolu sluší......
Flora má také svou malou vílku Pixis jménem Chatta.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama