X-men - Beast

18. prosince 2009 v 17:02 | Katka
Beast
Skutečné jméno: Henry "Hank" P. McCoy
Známý jako: Formerly kreature, mutate 666
Identita: Veřejně známá
Povolání: Dobrodruh, odborník v genetice, bývalý biochemik , přednášející na univerzitě
Občanství: U. S. A.
Místo narození: Dundee, Illinois
Známí Příbuzní

Sadie McCoy (babička)
Edna McCoy ( matka)
Norton McCoy (otec)
Robert McCoy (strýc)
Tým / skupina
X-men, dříve X-treme x-men, Acolytes/x-factor/ x-terminators, Defenders, Avengers, Rejects
Vzdělání
Ph. D. Biochemistry
Barva očí: Modrá
Barva vlasů: původně hnědé, současně namodrale černé
Poprvé se objevil:
(in human form) X-men #1 (1963)
(in furry form) Amaring Adventures #11 (1972)
(in mutated form) New X-men #114 (2001)
Původ
Henry Philip Mccoy se narodil v Illinois ve Spojených státech, Nortonovi a Edně Mccoyovým. jeho otec byl zaměstnán u místní nukleární elektrárny a byl vystaven při jedné příležitosti intenzivnímu jadernému záření, které bylo údajně důvodem mutace jeho syna. Hank se narodil s obrovským intelektem a pro člověka neobvykle velkýma končetinami.
Henryova mutace se plně projevila v jeho dospívání a ačkoli vynikal v e škole v atletice během zbývajícího času ve škole začal přitahoval nedůvěru a nepřátelství spolužáků a ostatních normálních lidí a musel se schovávat před jejich šikanou. V této době byl osloven profesorem Charlesem Xavierem, který věděl o jeho schopnostech mutanta a pozval ho ke studiu na své škole. Skvělý student s nenasytnou zvídavostí, Henry rozpoznal příležitost studování v takové instituci a přijal nabídku. Našel ve škole jak fond vědeckých poznatků, tak útočiště a byl představen x-menům, kteří ho přijali a dali mu přezdívku Beast.
O několik let později, Mccoy odešel od x-menů, dokončil doktorát na Xavierově univerzitě a stal se vědcem ve výzkumu u Brand korporace-genetika výzkumné zařízení. Izoloval katalyzátor chemikálie v naději na snížení podivných aspektů svého vzhledu, ale místo toho mutace pokročila, vypěstoval si šedou kožešinu po celém těle, která se později změnila na modrou, získal ostré uši, prodloužené špičáky, drápy, zvýšené smysly a zrychlený proces léčení. Přes toto, Mccoy přijal svůj osud a stal se pozitivním a veselým superhrdinou.
Schopnosti
Hank Mccoy má nadlidskou sílu a odolnost, stejně jako nadlidskou rychlost, hbitost a koordinaci; může vykonávat hodně úkonů nohama tak snadno jako lidé rukama a dokáže se pověsit hlavou dolů. Fyzickými projevy jeho mutace jsou jeho prodloužené údy, které má od narození.
Hank je dvojnásobně nadaný nejen že má fantastické schopnosti dané mutací, ale také vlastní oslnivý intelekt. Je světově proslulý biochemik, a muž který vyléčil Legacy vir. Jeho nevšední inteligence a odbornost v genetice soupeří s profesorem X, ale přes to nikdy nedostal Nobelovu cenu ani nebyl pozván k národní akademii věd. Jeho kolegové vidí jeho vzhled, spíše než jemnou vědeckou genialitu. Renesanční člověk, Mccoy je zběhlý v lingvistice, literatuře, filozofii, historii, umění a hudbě se zvláštní spřízněním s vědou a technologií a zálibou v citující literární klasice. Hank je klavírní virtuóz a příležitostně si rád zahraje šachy. Má také silný smysl pro humor a miliónový slovník.

Beast
Powergrind
1
2
3
4
5
6
7
Inteligence
*
*
*
*
*
*
*
Výdrž
*
*
*
*
*
Rychlost
*
*
*
*
Odolnost
*
*
*
*
*
Projekce energie
*
*
*
Bojové schopnosti
*
*
*
*
*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama