X-men - Nocturne

18. prosince 2009 v 17:18 | Katka
Nocturne
Skutečné jméno: Talia Josephine Wagner
Známá jako: "T.J."
Občanství: U.S.A.
Povolání: dobrodruh, dříve cestovatel realitami (dimenzemi)
Místo narození: New York City, New York of alternace Earth
Identita: tajná
Známí příbuzní:

Kurt Wagner ( Nightcrawler, otec z alternativní reality)
Wanda Maximoff (Scarlet Witch, matka z alternativní reality)
Tým
Exiles, dříve Excalibur, Brotherhood of Mutants, X-Men (v její realitě)
Vzdělání: absolventka univerzity
Barva očí: žluté, neviditelné zornice
Barva vlasů: Indigo
Váha: 56,70 kg
Výška: 1,70 m
Poprvé se objevila v :
(Historical) X-Men: Millennial Visions 2000 (2000)
(in continuity) Exiles #1 (2001)
Schopnosti
Má schopnost nehmotně vstoupit do jiného těla a vlastnit jej 12 hodin. Poté co odejde ovládaný je obvykle zmatený a často v bezvědomí po 24 hodnin. Umí střílet "Hex Bolts" (čarodějné blesky) skládající se z energie z otcovy dimenze se teleportují skrz. . Je omezený telepat. Její spojení s otcovou dimenzí jí poskytuje neviditelnost ve stínu. Její fyziologie jí poskytuje neuvěřitelnou hbitost. Nocturne má indigovou kůži, tři prsty na každé ruce a noze (samostatně), špičaté uši, stažitelný a chápavý ocas.
Původ
T.J. Wagner je dcera páru ze své reality velmi úepěšných hrdinů, Nightcrawlera od X.menů a Scarlet Witch od Avengers. Vyrostla zejména v Sídle X-menů. Její matka pokračovala v práci u Avengers odděleně od Nightcrawlera, protože její rodiče nebyli schopni efektivně pokračovat v misích společně bez kompromitování svého týmového bezpečí. Nocturne tvrdě trénovala a nakonec se stala X-menem. Propadla lásce se svým kolegou z X-men, Jamesem Proudstarem, a měla s ním vášnivý vztah.
Nocturne se probudila jedné noci a zjistila že její rozrušení trvá. Záhadný Timebroker ji informoval, že jestli se nepřidá k Exiles její otec zemře rukou Mystique při bitvě s Helfire Clubem.
Nocturne brzy shledala, že nemá ráda mise na život a na smrt, ale těšila se ze svého nového týmu. Začala propadat lásce se svým kolegou z týmu T-Birdem. Ironie, T-Bird byl John Prodstar, v jiné realitě bratr jejího přítele. Vztah byl skalistý, ale pár byl schopný pracovat venku a zůstat spolu.
Ve světě kde Exiles byli se konala oběť Skrulls, Nocturne zjistila, že je těhotná. Nocturne to řekla T-Birdovi a oba byli vzrušení z blížícího se porodu. Bohužel, T-Bird obětoval svůj život za ten samý svět vedený Galactusem mimo Zemi. Nocturne doufala, že Exiles by byli schopni počkat až se John uzdraví ze svých zranění ale tým byl přinucen opustit opozdilého T-Birda. Nocturne nakonec ztratila dítě a strávila hodně času pryč od svých kolegů navzdory jejich nabídce podpory.

Nocturne
Powergrind
1
2
3
4
5
6
7
Inteligence
*
Odolnost
*
Rychlost
*
Výdrž
*
Projekce
energie
*
Bojové schopnosti
*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama