X-men - Wolverine

18. prosince 2009 v 17:03 | Katka
Wolverine
Skutečné jméno: James Howlett
Známý jako: Logan, dříve Weapon Ten, Mutate 9601, Jim Logan, Patch, Canucklehead, EmilioGarra, Weapon Chi, Weapon X, Experiment X, Agent Ten, Canada, Wildboy, PeterRichards, a mnoho dalších
Identita: Tajná
Povolání: dobrodruh, Instruktor, dříve barman, chvastoun, špion, vládní agent, žoldák, voják, námořník, horník
Občanství: Canada, Japan, Madrripoor
Místo narození: Alberta, Canada
Známí Příbuzn

í
John Howlett (otec, mrtvý)
Elizabeth Howlett (matka, mrtvá)
John Howlett Jr. (bratr, mrtvý)
Viper - Madam Hydra (Ex manželka)
Amiko Kobayshi (pěstounská dcera)
Erista (syn)
Laury Kinney X-23 (klon)
Daken (syn)
Itsu (manželka, mrtvá)
Tým
X-men, Avengers, dříve Horsemem of Apocalypse, Fantastic four, Secret defenders, Clan Yashida, Department H, Alpha Flight, Department K, Team/Weapon X, Devil´s Brigádě, canadian Arm
Vzdělání: soukromý učitel
Barva očí: Modré
Barva vlasů: Černé
Poprvé se objevil:
(as Wolverine, cameo) Incredible Hulk # 180 (1974)
(as Wolverine, fully) Incredible Hulk # 181 (1974)
(as Patch) Marvel comics Presents #1 (1988)
(as Weapon X) Marvel comics Presents # 72 (1991)
(as Death) Astonishing X-men # 1 (1999)
schopnosti
Wolverine je mutant úrovně alpha s množstvím přirozených i umělých zlepšení jeho fyziologie. Jeho primární mutační schopnost je zrychlený uzdravovací proces, který mu dovolí regenerovat poškozené nebo zničení části těla daleko za schopnostmi normálního člověka. Může regenerovat orgány, ztracené oči, kusy masa nebo celé končetiny. Tento léčebný faktor ho činí imunním vůči většině jedů a nemocí. Jedinečné regenerační kvality jeho léčivých schopností že stárne o mnoho pomaleji než normální člověk. Přesto, že je mu přes 100 let si Wolverine udrží vzhled a vitalitu muže v nejlepších letech.
Wolverine (James Howlett-Logan) má bystré smysly, které jsou srovnatelné se zvířecími. Wolverine vidí dál a ostřeji než obyčejní lidé. Vidí stejně ostře a jasně i v hluboké tmě. Jeho sluch je zlepšen stejným způsobem, dovolí mu slyšet to co lidé neslyší. Jeho čich je tak dobrý že ucítí vůně i když je poškodil čas nebo počasí.
Množství Wolverinových schopností je v nadlidské úrovni. Může se namáhat celé dny do své maximální úrovně celé dny než se unaví. Wolverinovy reflexy a rychlost jsou také zlepšeny za normální lidskou úroveň. Má tři zatahovací drápy, kterými může rozseknout dřevo i kámen.
Wolverinova kostra i drápy byly molekulárně vylepšeny slitinou Adamantia, je prakticky nezničitelný. Jeho drápy jsou tak schopny rozseknout jskýkoliv známý pevný materiál. Zatímco drápy jsou neuvěřitelně ostré záleží jen ne Wolverinově schopnosti krájet materiál skrz, a množství síly, kterou může působit na tloušťku materiálu. Adamantium v celém těle je ale nevýhodou při boji s mutanty jakým je třeba Magneto.
Dovednosti
Ačkoli zdánlivě zvířecí, Wolverine je velmi inteligentní. Díky své prodloužené délce života cestoval po celém světě a hromadil vědomosti z mnoha kultur. Během času stráveného v Japonsku se stal mistrem bojových uměních se zbraní i beze zbraně. Umí používat většinu zbraní jak starých tak i moderních, na krátký i delší dosah. Umí spoustu cizích jazyků, je pilot a speciálně vycvičen ve špionáži.

Wolverine
Powergrind
1
2
3
4
5
6
7
Inteligence
*
*
*
*
*
Výdrž
*
*
*
*
*
Rychlost
*
*
*
*
*
Odolnost
*
*
*
*
*
*
*
Projekce energie
*
*
*
Bojové schopnosti
*
*
*
*
*
*
*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama