Škola noci - Vyhořelá

22. listopadu 2010 v 17:56 | Katka |  Škola noci

P. C. Castová- Škola noci: Vyhořelá VII. (2. červen 2011)

Sedmé pokračování Škola noci. Jak to tentokrát se Zoe dopadne?

Věci sa vyvinuly doslova katastrofálně. Zoeyina duše se roztříštila na kousky. Touží zůstat v Druhém světě navěky, daleko od všech problémů a zlomeného srdce. Čas rychle plyne a s každou hodinou je jasnější, že šance na Zoeyine procitnutí se zmenšují.

Jen jedna žijící bytost by ji mohla privést zpět - Stark musí najít způsob, jak to zpravit. Velká upírská rada tvrdí, že on sám musí zemřít, aby se Zoey vrátila. Pochybnosti však zůstavají - co když se to nepodaří? A čas stále plyne... Už jen posledných sedm dní...


Stevie Rae musí mezitím řešit vlastní problémy, které mu brání pomoct Zoey. Drsná červená mláďata rozehráli vlastní hru a před následkama je nebude moci ochránit ani Stevie Rae. Tajemství, které ukrývá, může pomoct přivést Zoey zpět, ale zároveň je vážnou hrozbou pro její vlastní svět.


V středu celého zmatku je Aphrodita - bývalé mládě, maximální čarodějka z pekla. Dostala od bohyně dar vizí o budoucích hrozbách (jestli se to dá nazvat darem), jenže tentokrát se bohyně Nyx očividně rozhodla promluvit prostředníctvím Aphrodite, ať se jí to líbí nebo ne. I Aphrodite může mít velký vliv na to, jestli se Zoeyina duše vrátí. Její priority a věrnost se však můžou vydat jakýmkoli směrem.


Tři děvčata zahrávající si s ohněm. Jestli si nedají pozor, každý se popálí...


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama