Prosinec 2010

Bratrstvo černé dýky - Vyvolený milenec

30. prosince 2010 v 19:54 | Katka
Vychází v červnu ( 29.6. )

Phury, hlavní postava šestého dílu série Bratrstvo černé dýky, je nadmíru obětavý, krásný, okouzlující, chápavý. Prostě ideální muž. Povahové vlastnosti, původ a fyzická atraktivita mu zajistilo pozici muže, který dostal za úkol zplodit co nejvíce potomků.

Bratrstvo černé dýky - Nespoutaný milenec

30. prosince 2010 v 19:52 | Katka
Vychází v květnu ( 25.5. )

Vishous je úskočný bojovník se zatvrzelým srdcem toužící jen po střetu s nepřáteli upírů, obdařený destruktivními sklony a též děsivou schopností vidět do budoucnosti.

Bratrstvo černé dýky - Nalezený milenec

30. prosince 2010 v 19:51 | Katka
Vychází v dubnu ( 13.4.)
Butch O'Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná.

Vampýrská akademie 6 :Poslední oběť

19. prosince 2010 v 19:23 | Katka |  Vampýrská akademie
O čem je? : Celý děj začíná zhruba týden po slyšení ve vězení. Rose Příjde navštívit Abe- její otec. Celý to pokračuje tak, že Lissa a celá parta naplánují Rosin útěk. Jediný z nich, kdo s ní bude utíkat..je Dimitrij. Cestou zneškodní pár strážců, kteří jsou na ně nasazeni. Později potkávají Sydney- Alchymisku a Rosinu kamarádku, kterou potkala v Rusku. . Spolu se vydávají hledat Lissina sourozence.