Červen 2011

Bratrstvo černé dýky - 10.kniha

24. června 2011 v 23:44 | Katka |  Bratrstvo černé dýky
Tak pro ty, co si zamilovali sérii Bratrstvo černé dýky mám dobrou zprávu. Prý je rozhodnuto, že autorka napíše 10. knihu. Měla by se jmenovat Znovuzrozený milenec. Na internetu se diskutuje o kom kniha bude. Já si myslím, že bude o Tohrovi, ale jiní si myslí, že bude o Qhuinnovi a Blayovi. No, nechme se překvapit.
Rozbřesk - Trailer

7. června 2011 v 21:57 | Katka |  Twilight

Bratrstvo černé dýky - Milenka pout zbavená

6. června 2011 v 17:25 | Katka |  Bratrstvo černé dýky
9.díl vyjde 2. listopadu

Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí.

Bratrstvo černé dýky - Milenec jen můj

6. června 2011 v 17:24 | Katka |  Bratrstvo černé dýky
8.díl této série vyjde 5. října

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné.

Bratrstvo černé dýky - Pomstěný milenec

6. června 2011 v 17:23 | Katka |  Bratrstvo černé dýky
Další již 7. díl vyjde nejspíš 31.srpna

Další pokračování válek rodu upírů z Caldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží.