Bratrstvo černé dýky - Pomstěný milenec

6. června 2011 v 17:23 | Katka |  Bratrstvo černé dýky
Další již 7. díl vyjde nejspíš 31.srpna

Další pokračování válek rodu upírů z Caldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží.


Příběh tajemného Bratrstva černé dýky pokračuje. Bratři stále bojují za ochranu a přežití jejich rasy proti Vyhlazovací společnosti. Spolu s tímto bojem bude testována loajalita a věrnost jednoho z bratrů - bude odhaleno nebezpečné tajemství spolu s tajemstvím míšené krve....

Rehvenge si vždy držel bezpečný odstup od Bratrstva - i když se jeho sestra vdala za jednoho člena, protože skrývá smrtící tajemství, které ho může pevně svázat s vývojem a výsledkem boje mezi Bratrstvem a Vyhlazovací společností. Spiknutí uvnitř i vně Bratrstva hrozí odhalením pravdy a proto se Rehvenge obrací za jediným zdrojem světla v jeho tmavém světě - obrátí se na Ehlenu. Ehlena je upírka, která je nedotčená korupcí a spiknutími a která se postaví mezi něj a věčné zatracení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama