Pirátská nevěsta - Shannon Drake

6. října 2011 v 18:12 | Katka |  Knihy
Každý, kdo přežil střetnutí s pirátem zvaným Zrzavý Robert, si tento zážitek vryl hluboko do paměti. Po všech mořích se vyprávějí příběhy o ostré čepeli jeho meče a vyhraných soubojích. Nikdo však nemá nejmenší tušení, že pod pirátským šatem se skrývá žena, která ve skutečnosti sleduje zcela jiný cíl: pomstít se svému úhlavnímu nepříteli Blairu Colmovi. Než však nastane vytoužený okamžik, je rozhodnuta dále brázdit moře jako pirátský kapitán, přepadat lodě a požadovat výkupné za zajatce.

Takovýto plán měla i s lordem Loganem Haggertym, ale když zuřivá bouře odnese její loď na opuštěný ostrov, začnou se události vyvíjet zcela jinak. Pohlednému Loganovi netrvalo dlouho, aby poznal, že ve skutečnosti neztroskotal se strašlivým pirátem, ale s půvabnou mladou dámou. Nic už pak nebrání tomu, aby si v tom ostrovním ráji vzájemně padli do náručí. Nic… až na žoldáky jejich společného nepřítele Colma, kteří se znenadání objeví, odhodláni vyplnit hrůzný rozkaz svého velitele…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 School Of Vampires School Of Vampires | Web | 8. října 2011 v 13:14 | Reagovat

Stejně rychle jako se SOV objevilo, zmizelo. Dneska se to ale mění, protože jsme zpět a přinášíme s sebou spoustu nového! Vše se dozvíte na blogu http://school-of-vampires.blog.cz. Zanedlouho se začneme i učit a rozhodně je na co se těšit. Také plánujeme soutěže o drahocenné body pro vaši kolej =).
Pokud jste se ještě nepřihlásili na předměty, máte nejvyšší čas!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama