Listopad 2011

Rob Thurman: Blackout

30. listopadu 2011 v 9:35 | Katka |  Knihy
Kal Leandros vždy kráčel po krvavé hranici mezi stavem, kdy se snažil zachovat svou smrtelnou duši svobodnou a čistou (více méně), a tím, kdy hrozilo, že se jeho hororové dědictví z jiného světa utrhne z řetězu. Pokaždé ho ale zachránila vzpomínka na bratra Nika, přátele, a ty, které miluje. Až doteď.
Kal se probudil na pláži poseté rozsekanými zbytky ohavných stvoření, která zjevně vyhledávala potíže. Fakt, že jatka pravděpodobně způsobil on, ho nijak nerozrušil. Nerozrušilo ho ani to, že se cítil jako přirozený zabiják. Kala rozrušuje to, že si vůbec nepamatuje na Kala... a že si není jistý tím, že ho to zajímá.

Objetí temnoty - 16. Kapitola

30. listopadu 2011 v 9:29 | Katka |  Má povídka
Doufám, že se Vám bude líbit.

Ozdoby

21. listopadu 2011 v 20:20 | Katka
Chtěla bych Vás poprosit a přidání ozdoby ZDE. Ráda oplatím. Tento dárek bych potřebovala pro kamarádku. Tak kdybys te mohli každý den přidat ozdobu, byla bych Vám velmi vděčná.
Předem Moc Děkuji.

Lover reborn - Synopse

21. listopadu 2011 v 18:57 | Katka |  Bratrstvo černé dýky
V temných zákoutí Caldwellu se odehrává válka jako žádná jiná. Ve městě žije skupina válečníků, kteří byli zrozeni, aby chránili svou rasu. Tohrment, bývalý vůdce Bratrstva, se opět vrátil k Bratrstvu černé dýky, ale téměř vyhublý a na pokraji zoufalství. Když začne svou milovanou vídat ve snech, kde je uvězněna v chladném podsvětí, obrátí se s prosbou na padlého anděla Lassitera v naději, že dokáže zachránit tu, jež ztratil. Když mu poví, že se musí znova zamilovat, aby osvobodil svou bývalou lásku, Tohr ví, že jsou všichni odsouzeni k záhubě…..

Rozbřesk

17. listopadu 2011 v 21:11 | Katka |  Twilight
Tak byla jsem na premiéře a můžu říct, že se mi tento díl líbil. Jak se na internetu psalo, že porod nebude nic moc tak to ty, kteří četli knihu docela naštvalo. Patřila jsem mezi ně. Ale podle mého, porod byl nejlepší částí z celého filmu. A můžu vám říct, že jsem se zamilovala hned do Renesmé. A bylo hezky udělané otisknutí mezi ní a Jacobem. I Belly přeměna mě překvapila, ale pokud chcete vidět anorexii, v tomto díle ji uvidíte. Renesme Belle způsobila, že byla opravdu vychrtlá a bylo to docela ošklivé vidět kosti atd. Ale nemusíte se bát. Do Bellyny přeměny patřilo i zkrášlování, takže Bella na konci filmu byla opravdu hezká. Především červené oči, kterými zkončil film. Doporučuju jít do kina. Jsou tam opravdi vtipné scény a ani nechbějí vlkodlačí scény, které jsou dokonalé udělané.

Breaking dawn - Videa

12. listopadu 2011 v 19:55 | Katka |  TwilightRapture - Lauren Kate

10. listopadu 2011 v 19:08 | Katka |  Knihy
Objevila se originální obálka na 4. a poslední díl série Andělé od Lauren Kate.
U nás vyšly již dva díly: Pád a Muka, další s názvem Vytržrní se chystá na březen 2012 a tento poslední díl zatím své datum překladu nezná.


Vítězný rytíř - Shannon Drake

10. listopadu 2011 v 12:01 | Katka |  Knihy
Anglická šlechtična Igrainia pohřbila svého milovaného manžela, který podlehl morové nákaze, a rozhodla se opustit rodový hrad, který v ní vyvolával příliš mnoho smutných vzpomínek. Na cestě ji však zajme skotský válečník Erik Graham a jako svou zajatkyni ji odvleče zpět. Zpočátku je Igrainia pro Grahama pouhou figurkou v politické hře, protože ji chce vyměnit za skotské zajatce. Když však anglický král jeho nabídku odmítne, rozlícený Graham se rozhodne Igrainii ponížit tím, že se s ní proti její vůli ožení. Pyšná šlechtična mu zprvu dává nepokrytě najevo pohrdání a odpor, ale pak začne pozvolna objevovat pravou podstatu statečného rytíře a nacházet si k němu cestu. Ani statečný Graham netušil, jak mocnou vášeň v něm dokáže probudit jeho vzdorovitá nevěsta, a teprve za čas pochopí, že vítězit lze i jinde než na válečném kolbišti...