Richelle Mead - Pokrevní pouta

15. února 2012 v 20:49 | Katka |  Knihy
Pokrevní pouta jsou silnou vazbou mezi lidmi a mezi upíry jsou nezlomná. Vampýrská akademie od Richelle Mead pokračuje právě v této knize.
Mladá alchymistka Sydney patří do skupiny lidí, kteří se věnují magii a svými zvláštními schopnostmi dokáží překlenout svět lidí a upírů. Posláním alchymistů je chránit upíry a jejich tajemství, ale také lidské životy. Poslední setkání Sydney s upíry jí způsobilo velké problémy a také roztržku s ostatními alchymisty. Její loajalita je podrobena zkoušce a budoucnost se náhle jeví nejistá.

Když ji její otec uprostřed noci probudí a odvede na podivnou schůzku, nejdříve se domnívá, že jde o další trest za spojenectví s dhampírkou Rose Hathawayovou. Ale to, co pak odehrává, je mnohem horší. Jill, sestra královny Lissy Dragomirové, je ve smrtelném nebezpečí a Morojové ji musí ukrýt. Snaží se zabránit válce, kterou by vyvolala smrt Jill. Její ochránci tedy vyzvou Sydney, aby se stala její strážkyní a ochránkyní. Pošlou obě dívky do nejméně pravděpodobného úkrytu, do obyčejné lidské školy v Palm Springs. Poslední věc, o kterou Sydney stála, bylo obvinění se sympatizování s upíry. A teď s jedním z nich musí žít v jednom pokoji. Ale drama teprve začíná…

Pokračování Vampýrské akademie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama