Richelle Mead - Sukuba 2: Na vrcholu

15. února 2012 v 20:52 | Katka |  Knihy
Sukuba 2 Na vrcholu je druhý díl démonické série od populární autorky Vampýrské akademie Richelle Mead.

Sukuba je démon v podobě nádherné ženy. Svůdné tak, že rozechvívá těla mužů do posledního nervu. Pekelný chtíč, který sukuba vyvolává, je smrtící a vede přímo do pekla. Georgiana Kincaidová mívala svou práci ráda. Dala jí nesmrtelnost a schopnost vypadat právě tak, jak si usmyslí. Muži se válejí v prachu u jejích nohou. Přesto jí zoufale chyběla láska. Až do chvíle, kdy se setkala s mužem svých snů.

Sukuba svádí jen muže, kteří se dali na cestu hříchu. Ďábel prahne po jejich duši. Georgiana z nich vysaje všechnu životní energii jediným dotykem. Seth Mortensen je jiný případ. Zamilovala se do něj na první pohled. Slavný spisovatel je okouzlující, chytrý a sexy. Ona je do něj zblázněná jako puberťačka. Jejich vztah zůstává ryze platonický. Georgiana se jej nikdy nemůže dotknout. Přitom ví, že Seth ji zná a miluje takovou, jaké je.
Chaos v jejím srdci není to jediné, co ji trápí. Má starost o Dougha, kolegu s knihkupectví, kde na oko pracuje. Georgiana ho vždy měla ráda, ale poslední dobou se Dough chová divně a nepochopitelně. Pátrání po příčinách jeho bizarního jednání ji opět přivede do cesty přítele z rodu nesmrtelných. Bastien by jí mohl pomoci, ale nemá čas. Další podivná věc. Georgiana si je jistá, že nad Seattlem se znovu stahují temná mračna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama