Alyxandra Harveyová - Srdce v sázce

28. března 2012 v 12:56 | Katka |  Knihy
Srdce v sázce patří šestnáctileté Solange, jediné a jedinečné dceři upírského rodu Drakeů. Alyxandra Harveyová napsala novou svěží řadu knih o náctiletých upírkách, kde ne všichni upíři jsou krutí a nelítostní a zakázané romance vzkvétají. Srdce v sázce je první díl Kroniky Drakeových.


Solange je nejmladší dítě ve staré upírské dynastii Drakeů a jediná dcera narozená po osmi stovkách let s modrou krví klanu v žilách. Nebyla stvořena jiným příslušníkem svého druhu jako všechny ostatní upírské aristokratky. Blíží se její šestnácté narozeniny a ona se díky své výjimečnosti ocitá v centru pozornosti upírů chtivých sňatku ze všech koutů světa. Proroctví předpovídá, že právě Solange je tou vyvolenou mezi všemi, která se stane královnou. Je to pocta i závazek a velké ohrožení jejího života, na její hlavu je vypsána odměna pro lovce vampýrů.
Na Solange dohlíží jejich sedm starších bratrů, jejich ochrana je sice účinná, ale poněkud ji omezuje. Současná královna ji nenávidí a pokouší se ji dostat do kobky ve svém sídle. Lovci upírů se začínají jen rojit. A právě jeden z nich, Kieran Blake, pronikne všemi obranými bariérami jejího srdce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama