Objetí temnoty - 33. Kapitola 2/2

15. června 2012 v 16:50 | Katka |  Má povídka


Paul


Stál jsem v jedné ulici našeho města, kde se scházeli jen feťáci. Prodávaly se tu všechny drogy, co jste si je přáli a dost levně, řekl bych. Jenže dnes jsem sem nepřišel si nic koupit, ale pořádně se najíst.
Cítil jsem smrad alkoholu a pach ležících lidí, kteří o sobě vůbec nevěděli. Po nějaké době jsem narazil na partičku lidí, kteří si zrovna něco píchali, ale to mi bylo úplně ukradený. Měl jsem hlad a to bylo nejdůležitější. Pomalu jsem se k nim přiblížil a šokovalo mě, když mi jedna blondýnka řekla " Dáš si taky?"
Usmál jsem se na ni a jen jsem ji odpověděl " To si teda dám." A bez váhání jsem se na ni vrhl a prokousl jí hrdlo. Krev do mě proudila, ale byla cítit drogami a alkoholem. Jenže potřeba se nakrmit a hlavně zabíjet byla velmi silná. Lidi okolo byly tak sjetí, že jim to bylo jedno, a teprve když jsem se na ně otočil s krví vytékající mi z úst, uvědomili si, že se něco stane. Další blondýna začala křičet, tak jsem ji hned umlčel zlomením vazu a vrhl jsem se na jednoho kluka, který se na mě vystrašeně díval.
Krev jsem si vůbec nevychutnával a jen jsem ji hltal plnými doušky. Nevím kolik jsem zabil lidí, ale nejmíň jich bylo 6. Myslím.
Když všichni leželi bezvládně na zemi, usmál jsem se a stoupl si k hořícímu železnému sudu. Pohled do ohně mi připomněl úplně všechno, co mi můj nevlastní otec dělal. A přísahal jsem si, že ho musím zabít. Za každou cenu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Seléna a Lussy Seléna a Lussy | E-mail | Web | 15. června 2012 v 20:10 | Reagovat

je užasná  opravdu jsem nadšená obě kapitoly jsou bezva:-) zěším se na další kapitolky:-) A jeje paul a jeho uzdravení od kate má asi nasledek:D doufám, že se postaví ke kate já jsem na straně kate i když je momentálně nuceně zlá furt je moje oblibenkyně než její uknourana sestra,, všem tam kate chraní zadek aoni se jí odvděčují jinak ještě že paul na to konečně přišel:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama