Prosinec 2012

Zrozena temntou - 8. Kaptiola

31. prosince 2012 v 0:06 | Katka |  Má povídka
Přeju všem Šťastný Nový rok a snad se na Silvestra moc neopijete :D Přeju pěkné čtení a snad mě nezabijete :)


Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 0:00 | Katka
Všem přeju Veselé a šťastné Vánoce. Moc děkuju všem, co navštěvují tento blog a obrovské dík patří všem, co mají s semnou trpělivost s přidáváním dalších kapitol.
Doufám, že pod stromečkem najdete dárky, které jste si přáli a přeju Vám hodně zdraví, štěstí a lásky.
Veselé Vánoce :)

Zrozena temnotou -- 7. Kapitola

23. prosince 2012 v 12:42 | Katka |  Má povídka
Po dlouhé době, zak terou se moc omlouvám, přidávám další kapitolu. Dofám, že se bude líbit a přeju všem Veselé svátky


Vampire academy - Film

18. prosince 2012 v 20:24 | Katka |  Vampýrská akademie
Skvělá zpráva :D už je napsán scénář pro první díl Vampýrské akademie. Tato zpráva byla zveřejněna na oficiálních stránkách na facebooku :)

Alexandra Ivy - Upír, můj pán

18. prosince 2012 v 20:08 | Katka |  Knihy
Tři upíři musí ochránit svou rasu... a čelit touhám smrtelníků! První kniha ze série "Samotáři z rodu nesmrtelných" nás seznámí s jedním z nich. Je tomu několik staletí, co Gideon Ravel naposledy zavítal mezi lidi. Nyní musí proniknout do vysokých kruhů londýnské smetánky, aby získal důvěru jediné ženy. Simone, lady Gilbertová, vlastní amulet nepředstavitelné sily, aniž by věděla o nebezpečí, jaké jí proto hrozí. Gideon se, ještě než jí poznal dozvěděl o jejím šarmu a intelektu, ale nečekal, že by pro něj mohla být přitažlivá. Teď musí bojovat nejen s nepřáteli, ale především s vlastní touhou.

J.R.Ward - Sázka na vášeň

12. prosince 2012 v 14:33 | Katka |  Knihy
Všem připadá, že se A. J. Sutherlandová musela zbláznit, když koupila divokého hřebce, kterého žádný jezdec ani trenér nedokáže zkrotit. Jestli ale existuje někdo, kdo si s tím pekelníkem poradí, je to A.J.. Sama to však nedokáže, a tak se vydá za slavným Devlinem McCloudem, jezdeckou legendou s chromou nohou - a příšerným chováním. Devlin pozná bojovníka na první pohled - a taky pozná, že ten kůň není žádná nevinná fialinka. Než se naděje, ocitne se divoký hřebec v jeho prázdné stáji a horkokrevná, božsky smělá jezdkyně mu usne na gauči. Zvládnou však všichni tři šampionát bez úhony? Vášeň, která v něm procitla vůči jezdkyni, ohrožuje trénink - a v takovéhle soutěži je jakékoli rozptylování nejen neprofesionální, ale přímo smrtonosné…

Datum vydání: březen 2013

E.L. James - Padesát odstínů temnoty

9. prosince 2012 v 16:50 | Katka |  Knihy
Ze strachu před temnými tajemstvími trpícího podnikatele Christiana Greye Ana Steelová skončí jejich vztah a vrhne se na novou kariéru v americkém nakladatelství.

Je však všude pronásledována touhou po Greyovi, a když on navrhne, aby se znovu setkali, nedokáže odmítnout. Brzy pozná víc o Greyověmučivé minulosti víc, než si kdy dokázala představit. A zatímco Grey bojuje se svými vnitřními démony. Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí svého života. A musí ho udělat zcela sama

Datum vydání: 28.1.2013

Objetí temnoty - Prozba

8. prosince 2012 v 23:14 | Katka |  Má povídka
Nejspíš většina si všimla, že tu nepřibyla dlouho další kapitola povídky Zrozena temnotou, a za to se hrozně moc omlouvám. Momentálně pracuju na opravě Objetí temnoty, abych ji mohla odeslat nakladatelství. Pořád nemám odvahu to udělat, a tak Vás prosím o pomoc.
Chci se Vás zeptat, jestli má vůbec nějakou cenu uvažovat o tom, jestli bych mohla vydat Objetí temnoty, jako knihu. Je to můj sen, ale nemůžu se k tomu dokopat, protože se bojím výsledku. Opravdu bych byla ráda, kdybyste mi pomohli, budu moc vděčná.
A všem, co čtou mé povídky děkuju, že mají s semnou trpělivost a pokusím se co nejdříve dopsat další kapitolu :)

Cynthia Hand - Nadpozemská

3. prosince 2012 v 19:15 | Katka |  Knihy
Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života?