Únor 2013

Karen Chance - Cassie Palmerová 3: Obejmi noc

28. února 2013 v 23:50 | Katka |  Knihy
Cassandra Palmerová, která byla nedávno jmenována hlavní světovou jasnovidkou, má pořád velký problém.
Dokud jsou k sobě Cassie a jistý mistr upír - neuvěřitelně sexy Mircea -vázáni magií, její život nikdy nebude patřit jenom jí... Kouzlo, které je svazuje, může být zlomeno jenom s pomocí zaklínadla ze starověké zaklínací knihy Codex Merlini. Místo, kde se kodex nachází, není v současnosti známo, takže Cassie musí pátrat na jediném místě, kde jej ještě lze najít - v minulosti. Ale Cassie brzy zjišťuje, že kodex byl ztracen z určitého důvodu. Říká se, že kniha obsahuje jistá skutečně nebezpečná kouzla, a její získání sice může Cassii pomoci vypořádat se s Mirceou, ale také tím může ohrozit celý svět...

Vyjde: 12.6.2013
Ještě není zveřejněna česká obálka

Cynthia Hand - 3. pokračování Nadpozemské: Boundless

28. února 2013 v 23:42 | Katka |  Knihy
Poslední díl triologie vyšel v USA v lednu tento rok. U nás ještě není známý datum vydání, ale snad se ho tento rok dočkáme
V překladu znamená Neomezená

V několika posledních letech se stalo několik překvapení, která by poloviční anděl Clara Gardner mohl předpokládat. Zatím ze závratných výšin první lásky, k trýznivé ztrátě někoho jí blízkého, jedna věc, kterou nemůže už déle popřít je, že nechtěla nikdy žít normální život.
Vzhledem k objevování nové role, hraje mezi dalšími angel-bloods (nejspíš krvavý andělé), Clara byla odhodlána chránit Tucker Avery před zlem, které ji pronásleduje… i když to znamená zlomení obou jejich srdcí. Odejít z města vypadá jako nejlepší možnost, tak zamířila zpět do Californie - a tak je Christian Prescot, neodolatelný kluk z vize, která začala na začátku cesty prvního místa.
Jak Clara podniká cestu ve světě, která je děsivě nová, zjistí, že padlý anděl, který ji napadl, ji sleduje na každém jejím kroku. A on není jediný… S bitvou proti Black Wings na obzoru, Clara ví, že musí konečně naplnit svůj osud. Ale to se neobejde bez obětí a zrady.
Ve fantastickém finále série Nadpozemská, Clara musí rozhodnout o svém osudu jednou provždy.

richelle mead - Bloodlines 4:The Fiery Heart

27. února 2013 v 20:00 | Katka |  Knihy
Tento díl by měl v USA vyjít 19. listopadu 2013

Zrozena temnotou - 9. Kapitola

26. února 2013 v 0:25 | Katka |  Má povídka
Tak po dlouhé době je tu další kapitola. První díl už je opravený, tak už konečně můžu psát. A moc se omlouvám, že to tak dlouho trvalo. Přeju pěkné čtení :)Carrie Ryanová - Tma a prázdnota

23. února 2013 v 22:37 | Katka |  Knihy
Rozpadající se mrakodrapy Temného Města jsou jedním z mála útočišť živých lidí ve světě plném oživlých mrtvých. a budoucnost se zdá být ještě pochmurnější než přítomnost… Poslední bašta civilizace se hroutí a zároveň s ní se hroutí i anniny dosavadní jistoty.

Na pozadí umírajícího světa prožívá lásku, zklamání a sžíravé vnitřní konflikty. Shledává se se svou dlouho ztracenou sestrou, s přítelem, kterého milovala, ale který se změnil, a také se záhadným mladíkem, jehož výjimečnost je darem i prokletím zároveň. anna by chtěla žít, ale zatím se jí daří stěží přežívat. Podaří se jí najít samu sebe i bezpečné místo, kde by mohla naplnit své sny? Váz

Závěrečný díl trilogie Les rukou a zubů a Vlny zmítané smrtí

Vyjde: 28.2.2013

E.L. James - Úadesát odstínů svobody

21. února 2013 v 1:04 | Katka |  Knihy
Romantické, osvobozující a zcela neodolatelné čtení. Světový bestseller.

Trilogie Fifty Shades of Grey vás uchvátí, získá si vás a zůstane ve vás navždy. Když Ana Steelová potká podnikatele Christiana Greye, jejich jiskřivá a smyslná aféra nezvratně poznamená životy jich obou.

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.


Vyjde: 1.7.2013


Julie Kagawa - Iron Qhueen a Iron Knight

21. února 2013 v 0:42 | Katka |  Knihy
U nás vyjde 21.3.2013
a další díl Železný rytíř by měl vyjít 3.6.2013


J.R. Ward - Padlí andělé 4: Hněv

17. února 2013 v 13:30 | Katka |  Knihy
Věčný souboj dobra se zlem a další klání padlých andělů s démonem - tentokrát již o čtvrtou duši.
Mels Carmichaelová, reportérka Caldwellského Kurýra, porazí autem před místním hřbitovem dezorientovaného muže a pod tíhou výčitek jej navštíví v nemocnici. Neznámý trpí hlubokou amnézií, a to jediné, na co si z minulosti pamatuje, je jeho křestní jméno a nápis na náhrobku, na kterém se probudil nahý: Jim Heron. Mels pomáhá tajemnému muži odhalit jeho vlastní totožnost, a přitom se zaplétá nejen do hlubokého vztahu s ním, ale nechtěně se stane cílem zákeřného démona, poháněného slepou záští a obavami z další prohry.

Vyjde: 10.4.2013

Charlaine Harris - Tajemství ze záhrobí

17. února 2013 v 13:25 | Katka |  Knihy
Harper Connellyová jezdí po celých Spojených státech s Tolliverem, svým nevlastním bratrem a asistentem v jedné osobě, a využívá svou nevšední schopnost, která se u ní projevila po zásahu bleskem - odhaluje místa posledního odpočinku pohřešovaných lidí. Tentokrát však oba práci nakrátko přeruší, aby mohli navštívit v Texasu dvě dívenky, které považují za své sestry.

Cesta obou mladých lidí je však poznamenaná přízraky minulosti a vzpomínkami na děsivé dětství. Tolliver zjistí, že se jeho otec po propuštění z vězení snaží spojit s ostatními členy rodiny. On sám o setkání s mužem, který mu zničil celé mládí nestojí, ale nebude mít na vybranou. A Harper po dlouhých letech konečně zjistí, co se stalo s její pohřešovanou sestrou Cameron. Toto poznání, až dosud zahalené děsivým tajemstvím, už navždycky změní její život.

Vyjde: 13.3.2013

Alice Moon - Krvavá romance: Spoutáni osudem

16. února 2013 v 17:41 | Katka |  Knihy
Sára Dustina vysvobodila a zdá se, že prokletí věčnosti je definitivně zlomeno. Žádné nebezpečí jim už nehrozí. Tak proč oba pociťují, že není všechno v pořádku? Jako by jejich životní energie vystačila vždy jenom pro jednoho z nich a druhý musel trpět. Navíc se kolem nich nepozorovaně svírá kruh nenávisti a pomsty. Jak poznají, komu mohou věřit? Budou spolu někdy opravdu šťastní?

Vyjde: 30.4.2013