Březen 2013

Zrozena temnotou - 12. Kapitola

27. března 2013 v 15:42 | Katka |  Má povídka
Tak doufám, že se Vám kapitola bude líbit :)


P.C. Castová Kristin Castová - Škola noci 10: Skrytá

23. března 2013 v 19:25 | Katka |  Knihy
Neferet konečně ztratila důvěru upíří rady a byla sesazena z pozice velekněžky tulské Školy noci. Její moc to však téměř neoslabilo, a svými kouzly a krásou navíc dokáže snadno oklamat lidské obyvatele města a strhnout je na svou stranu. Zoey a její přátelé proti tomu bojují všemi možnými prostředky, ale v jejich vlastních řadách se objeví trhliny a kruh moci, na nějž spoléhají, není úplný. Další Neferetiny intriky, které ohrožují Zoeyinu nejbližší rodinu, by mohl překazit záhadný býčí chlapec Aurox, velekněžčin zdánlivě poslušný nástroj - pokud dokáže odolat Temnotě, která ho proti jeho vůli stále ovládá. Dostane šanci zvolit si správnou stranu?

Česká obálka ještě není připravená

Vyjde: 6.6.2013

Margaret Stohlová Kami Garciová - Nádherné vykoupení

23. března 2013 v 19:21 | Katka |  Knihy
4. pokračování Kroniky zaklínačů

V ohromujícím závěru Kroniky prokletých zaklínačů má Ethan po tragických událostech Osmnáctého měsíce jeden jediný cíl: najít cestu zpátky ke své milované Leně. Ta se v Gatlinu snaží o totéž a chce Ethana zpátky za každou cenu. Ale nebezpečí číhá všude a jejich úsilí možná nebude stačit k tomu, aby opět změnili svůj osud...

Už vyšlo

Veronica Rossiová - Nebe2: Cesta věčnou nocí

23. března 2013 v 18:59 | Katka |  Knihy
Od chvíle, kdy se Árie dozvěděla o smrti své matky, uplynulo už několik měsíců. I Perry už je nějakou dobu Krvepánem a dívka o něm nemá žádné zprávy. Nyní se však mají znovu setkat. Po tomto okamžiku oba nesmírně touží, a skutečně jsou naplněna všechna jejich očekávání. Tedy aspoň zpočátku. Bývalá Osadnice však není Perryho druhy přijata nijak laskavě a kmen se začíná bouřit. Éter bouří každým dnem víc a víc a jediným příslibem bezpečí je Poklidná modř. Je však tento bezpečný přístav skutečný?

Vyjde: 21.5.2013

Zrozena temnotou - 11. Kapitola

22. března 2013 v 0:11 | Katka |  Má povídka
Doufám, že mě nebudete za tohle nesnášet


Padesát odstínů šedi - Film

20. března 2013 v 16:45 | Katka
Tak už bylo zveřejněno kdo bude hrát Anastasii. Docela mě překvapilo, že to bude Emma Watson, která se proslavila rolí Hermiony v Harrym Potterovi. Nevím jistě, jestli tohle je opravdu pravda, ale podle mě by se i Emma na tuto roli hodila. Avšak herec, který by měl hrát miliardáře Christiana se ještě neví. Mezi kandidáty jsou Henry Cavill, Jake Gyllenhaal, Ian Somerhalder, Matt Bomer nebo Ryan Gosling. Osobně můj favorit je Matt nebo Henry, tak jsem zvědavá kdo nakonec bude náš Christian. Jinak filmu bychom se měli dočkat příštího roku v létě. Jen doufám, že bude mládeži přístupný, jinak mám smůlu :D

Henry CavillMatt Bomer

Ryan GoslingJake GyllenhaalIan Somerhalder
Zrozena temnotou - 10. Kapitola

17. března 2013 v 11:02 | Katka |  Má povídka
Další kapitola, přeju pěkné čtení :)


Zveřejnění Objetí temnoty

16. března 2013 v 12:47 | Katka |  Má povídka
Tak po radě jedné mé kamarádky, jsem se rozhodla, že na této stránce zveřejním Objetí temnoty. Někdy se stane, že si vás všimnou a nabídnou smlouvu na vydání a někdy to prostě nevyjde. Tak snad budu mít štěstí. Jinak na této stránce si můžete přečíst upravenou verzi Objetí temnoty. Jinak všem děkuju za podporu a za to, že navštěvujete tento blog.

Sophie Jordan - Drakie 3: Návrat

5. března 2013 v 21:53 | Katka |  Knihy
V druhém díle Drakie se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože cítí určitou odpovědnost za to, co se jí stalo. S Jacindou chce opustit město i Tamra, která se jednou provždy utvrdila v tom, že o ni Cassian nestojí a nikdy stát nebude, obzvlášť poté, co uzavřel svazek s Jacindou. Záchrannou skupinu nakonec ale tvoří čtyři osoby: Jacinda, Tamra, Cassian a Will. Všichni, i když s výhradami, ve finále odsouhlasí nebezpečný plán, v rámci kterého se má Jacinda dostat do pevnosti jako zajatec, najít Miriam a pak se jen nechat zachránit zbývající trojicí. Cassian by ji totiž díky poutu, které mezi nimi vzniklo po uzavření svazku, měl bezpečně najít. Jenže jedna věc je plán a druhá věc je realita…

Vyjde: 22.dubna 2013

Jeaniene Frost - Noční lovci 6: One Grave at a Time

4. března 2013 v 23:35
Další díl úspěšné série Noční lovci znamená v překladu "Jeden hrob na čas" Pro ty, kteří tuto sérii mají rádi, bude nejspíš dobrá zpráva, že toto není poslední díl, a že autorka plánuje další 3 díly.

Chvála Jeaniene Frost:
"Dejde Jeaniene Frost na must-read seznam!" Lara Adrian
"Odvážná hrdinka fandí a doutnající hrdina umírá" Kresley Cole
Čtenáři nemohou dostat dost Cat Crawfieldové a jejího sexy upírského manžela Bonesa - Speciálně pro fanoušky kvalitní paranormální beletrie, kteří dělali romány Charlaine Harris, Kim Harrison, Lynsay Sands, and Christine Feehan trháky v bestsellerů. S "Jeden hrob na čas", New Yourk Times nejprodávanější autorkou Jeanine Frost nám dává další velkolepé nadpřirozené dobrodružství ve své sérii Noční lovci - jak Cat a Bones, po těsném odvrácení (pod) Světové války, musejí přijít na to, jak zastavit strašné zabíjející řádění krvežíznivého lovce čarodějnic.… sadistický vrah byl již mrtvý celá staletí.