Duben 2013

Vampýrská akademie - Ellen Kirova

30. dubna 2013 v 6:17 | Katka |  Vampýrská akademie
Tak už se ví kdo bude hrát ředitelku Kirovou :) a bude to Olga Kurylenko


Zrozena temnotou - 16. Kapitola

27. dubna 2013 v 20:30 | Katka |  Má povídka
Omlouvám se, že nová kapitola trvala tak dlouho.
Doufám, že se bude líbit :)


Adeline L. Marie - T.A.J.N.O.S.T.I.

25. dubna 2013 v 18:31 | Katka |  Knihy
Žádné soudy. Žádná omezení. Žádný stud.

Ano, takhle to chodí ve spolku T.A.J.N.O.S.T.I., kde si ženy mohou splnit tajné fantazie a vybudovat ženské sebevědomí. Není to klub pro každého - jeho členky si samy vybírají další kandidátky, mezi těmi, které trpí nedostatkem láskyplné pozornosti a absencí sexu.

Hlavní hrdinka tohoto žhavého románu, Cassie Robichaudová, je pětatřicetiletá vdova, již manžel ve všech ohledech zanedbával. Vstupem do spolku T.A.J.N.O.S.T.I. se Cassie obrátí život naruby - spolu s poznáním, jak nádherný může být sex jí do života vstupuje i láska.

A tak Cassie může začít s Krokem prvním: Podrobení…

Vyjde: 24.5.2013

Laurell K. Hamiltonová - Anita Blakeová 12: Inkubovy sny

24. dubna 2013 v 16:16 | Katka |  Knihy
Anitin život ještě nikdy nebyl komplikovanější než teď, kdy má závazky vůči živým i vůči mrtvým. Na svobodě pobíhá upírský sériový vrah, jenž si za své oběti vybírá striptérky. Anita je k tomuto případu zavolána, ale obává se, že by byl její posudek považován za konflikt zájmů. Koneckonců, je družkou Jean-Clauda, okouzlujícího vládce města.

Obklopená podezřeními, unavená pokusy ovládnout svou tužbu, jež ji pomalu ničí, učiní Anita něco dosud nepředstavitelného: požádá o pomoc

Dvanácté pokračování dobrodružství neohrožené lovkyně upírů a nekromantky Anity Blakeové.

Vyjde: 16.5.2013

Laurell K. Hamiltonová - Meredith Gentryová 2: Pohlazení soumraku

24. dubna 2013 v 16:12 | Katka |  Knihy
Meredith Gentryové se podařilo uniknout neúprosným pokusům o atentát ze strany prince Cela, jejího bratrance a soupeře o korunu Říše kouzel, ale teď ji čeká celá řada nových problémů.

Aby se mohla stát královnou, musí porodit dítě dřív, než Cel zplodí vlastního potomka. Ale na obzoru je další velká hrozba: lidé umírají záhadným, děsivým způsobem a samotná existence Říše kouzel je ve vážném ohrožení. A tak, zatímco si užívá největší rozkoše svého života, když se snaží počít dítě s válečníky ze své královské stráže, musí Merry zastavit starodávné zlo, které by mohlo zničit samotnou podstatu reality. Prostě zaměstnání jako každé jiné…

Druhé pokračování příběhů losangeleského soukromého očka Meredith Gentryové, která není jen tak obyčejnou smrtelnicí.

Vyjde: 30.4.2013

J.R.Ward - Padlí andělé 5: Possession

16. dubna 2013 v 21:29 | Katka |  Knihy
Když se Cait Dougles snaží překonat zlomené srdce, setřást své zábrany a začít opravdu žít, ona je připravená pro dva smyslné muže, kteří překříží její cestu. Rozpolcená mezi nimi, neví kterého si vybrat- nebo jaké katastrofální důsledky by mohly brzy následovat.
Jim Heron, padlý anděl a neochotný Spasitel (zachránce), je před námi ve válce, ale on ohrožuje všechno, když se snaží uzavřít smlouvu s ďáblem- doslova. Ještě další duše je nevědomky chycena ve válce mezi ním a démonem Devina, jeho fixace na nevinného uvězněného v Pekle, hrozí, že odvede jeho pozornost od svaté povinnosti…
Může dobro dále vítězit, pokud pravá láska činí Spasitele slabého? A bude ženská budoucnost klíčem nebo prokletím pro celé lidstvo? Jenom čas a srdce ukáže…

V překladu název znamená Držení, Majetek nebo Vlastnictví

Vyjde: 1. října v USA

Sylvia Day - Crossfire 3: Entwined with You

15. dubna 2013 v 20:54 | Katka |  Knihy
Od prvního momentu, co jsem potkala Gideona Crosse, poznala jsem v něm něco, co jsem potřebovala. Něco čemu jsem nedokázala odolat. Viděla jsem uvnitř nebezpečnou a poškozenou duši, stejnou jaká je ta má. Byla jsem k němu přitahována. Potřebovala jsem ho stejně tak, jako mé tlukoucí srdce.
Nikdo neví, jak moc pro mě riskoval. Jak moc jsem byla ohrožená nebo jak temný a zoufalý stín z naší minulosti by mohl přijít.
Propletení naším tajemstvím jsem se snažili vzdorovat přesile. Vytvořili jsme naše vlastní pravidla a vzdali se vynikajícího držení moci.

V překladu název znamená Propletená

Vyjde: V USA vyjde až 4. června

Kathryn Taylor - Colours of love

15. dubna 2013 v 20:35 | Katka |  Knihy
Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala.
Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.

Vyjde: 17.6.2013

Zrozena temnotou - 15. Kapitola

13. dubna 2013 v 18:32 | Katka |  Má povídka
Tak je tu další kapitola, přeju hezké čtení :)


Objetí temnoty - Další k rok k vydání

13. dubna 2013 v 11:21 | Katka |  Má povídka
Tak jsem uděla radikální krok, k tomu, abych zjistila nějaké hodnocení k Objetí temnoty. Včera jsem poslala rukopis do nakladatelství Fragment a teď mi jen zbývá čekat na jejich názor, kterého se opravdu bojím. No snad budu mít alespoň jednou štěstí a nepřijde mi nějaká strašná kritika :D
Jinak, co se týče Zrozena temnotou, tak by další kapitola měla být dneska na večer :)