Červen 2013

Padesát odstínů šedi - Film

29. června 2013 v 14:01 | Katka
Jelikož už se rozeběhlo připravování filmu, tak vám přináším pár informací.
Film bude režírovat Sam Taylor-Johnson
Scénář připravuje Kelly Marcel
A producenti jsou Michael De Luca a Dana Brunetti
Universal Pictures a Focus Features získali právo na všechny knihy triologie, takže jejich činností bude prodávat a distribuovat film.
Film by se měl v kinech objevit 1. srpna roku 2014.
Ještě není známo, kdo bude hrát hlavní role Christiana Greye a jeho společnici Anastasii Steel, ale mluví se o Robertu Pattinsonovi, kterého si oblíbila právě spisovatelka této triologie. Já osobně doufám, že se v tomto filmu neobjeví.
To je pro zatím nejspíš všechno, ale pokud se objeví něco dalšího hned se ozvu.

Sam Taylor-Johnson


Zrozena temnotou - 23. Kapitola

28. června 2013 v 22:48 | Katka |  Má povídka
Tak po dlouhé době další kapitola. Omlouvám se, že mi to tak dlouho trvalo, ale měla jsem hodně učení. Doufám, že dnešek dopadl dobře a vy měli pěkné vysvědčení :)
Snad se bude kapitola líbit :)


Ally Condieová - Matched 3: Dokonalý svět

28. června 2013 v 17:12 | Katka |  Knihy
Poté, co Cassie zoufale hledá za hranicemi Společnosti Kye a také možnost, jak se přidat k Povstání, zjišťuje, že oba dva mohou svého cíle dosáhnout jedině tehdy, když ztratí to, na čem jim nejvíce záleží. Jeden druhého. Jejich cesty se tedy znovu rozcházejí a zatímco Ky zůstává ve vnějších provinciích, Cassie je Povstáním vyslána zpět do Společnosti... Epický závěr bestsellerové trilogie Ally Condieové o boji za možnost vybrat si v dokonalém světě budoucnosti svůj osud.

Vyjde: 1.8.2013

Keri Arthur - Volání úplňku

28. června 2013 v 17:06 | Katka |  Knihy
Riley Jensonová, vzácný kříženec upíra a vlkodlaka, se snaží najít své místo ve světě. A pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce - pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy - postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr - dvojče - Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit - bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír, jenž hledá Rhoana. Nyní bude muset své touhy udržet na uzdě, pokud chce bratra najít. Protože ti, kteří Rhoana unesli, mají spadeno i na ni.

Zažijte akci i smyslnou erotiku s upíry, vlkodlaky a jejich kříženci...

Vyjde: 11.7.2013

CC Gibs - 2. Díl: Všechna jeho přání

28. června 2013 v 11:33 | Katka |  Knihy
Neodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost?

Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum...

Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň?

Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?

Vyjde: 27.11.2013

CC Gibbs - 1. Díl: Všechny jeho touhy

28. června 2013 v 11:32 | Katka |  Knihy
Padesát odstínů šedi v bledě modrém. Jenom poněkud lépe napsaných

Katherina Hartová nemůže uvěřit svému štěstí: přijali ji do Knight Enterprises, jedné z nejslavnějších firem na světě! Po prvním setkání s Dominikem Knightem, ředitelem společnosti, kterého provází velmi skandální pověst, ale lehce znejistí - a vůbec to není kvůli práci.

Dominikovi je dvaatřicet let, vlastním úsilím se stal miliardářem, má nezkrotné ambice a stejně nezkrotnou povahu. Kromě toho je neskutečně přitažlivý, a když chce, umí být i neodolatelně šarmantní.

Kate ten muž připadá jako učiněný predátor. Ano, jiskří to mezi nimi přímo viditelně, ale ona bude opatrná. Vždycky ho přece může opustit, kdyby si začal klást nepřiměřené požadavky!

Kate ovšem neví, že rozhodovat o podobě jejich vztahu jí vůbec nepřísluší. Dominic Knight v ní totiž nalezl nový objekt svého zájmu - a je zvyklý pokaždé získat vše, čeho se mu zachce.

Vyjde: 28.8.2013

Richelle Mead - Pokrevní pouta 3: Indigové kouzlo

28. června 2013 v 11:24 | Katka |  Knihy
Povinnost je jedna věc. A láska druhá. Co když ale jdou proti sobě?

Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs.

Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby jakožto člověk chodila s vampýrem, ale copak si může v něčem takovém poručit?

Zároveň Sydney pátrá po zběhlém alchymistovi Marcusi Finchovi, který zřejmě střeží veliké tajemství indigového kouzla. A možná má i informace o tom, že alchymisté Sydney celý život lhali a jen ji využívali...

Vyjde: 4.9.2013

Ukázka z knihy

Richelle Mead - Sukuby 6: Odhalená

28. června 2013 v 11:21 | Katka |  Knihy
Splní se sukubě Georgině v posledním dílu série to, o co celou dobu usilovala?

Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem.

Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu! Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seattlu - a tím pádem i od Setha?

Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli. Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje...

Vyjde: 16.10.2013

Ukázka z knihy

J.R.Ward - Bratrstvo černé dýky 11: Vytoužený milenec

25. června 2013 v 21:19 | Katka |  Knihy
Bratrstvo Černé dýky není třeba čtenářům představovat. V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, "syna nikoho" - rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí…

Vyjde: 9.10. 2013

Melissa de la Cruz - Polibek čarodějky

20. června 2013 v 14:00 | Katka |  Knihy
Kolotoč záhad a podivných a nebezpečných událostí se roztáčí a ne všichni jsou těmi, za koho se vydávají. Podaří se Joanně a jejím dvěma dcerám odhalit, kdo stojí za zločiny z minulosti, kdo je vinen a komu je třeba sejmout masku falešného přátelství? Skončí jejich milostné vztahy dobrým koncem nebo povedou k tragickému rozuzlení? A je vůbec v jejich moci vyřešit záhady dávno uplynulých let a zvítězit nad silami, na které jsou i jejich magické schopnosti krátké? Možná, že je minulost dohonila a že čarodějky do tohoto světa vůbec nepatří…

Klidný život je definitivně ten tam

Vyjde: 28.8.2013