Říjen 2013

M.T.Majar - Vlci 2: Krvavý písek

30. října 2013 v 21:54 | Katka |  Knihy
Když hledáte ztracenou duši, neztratíte i tu svoji?
Síla jejího vlka a indiánská magie. Spolu i proti sobě.
Tentokrát musí kousnout hodně hluboko.
Až na krev.

Vytržená z domova, který konečně našla. Z náruče muže, kterého milovala, kterému měla stát po boku. Teď cestuje rozpálenou krajinou amerického jihozápadu společně s indiánským šamanem a v hlavě má temný stín, jenž dříve nebo později vypluje na světlo. Potkává lidi, které nikdy potkat nechtěla. Lidi, pro něž jsou lykantropové jen hodně odolnou hračkou pro zvrhlé hry. Tori musí bojovat o hrdost a o život. Nejen svůj. Musí se vydat do míst, horkých jako peklo a rudých jako písek Arizony.

Zrozena temnotou - 38. Kapitola

29. října 2013 v 13:57 | Katka |  Má povídka
S malým zpožděním tu je další kapitola. A už se blížíme ke konci :)
Přeji pěkné čtení :)


Christina Laurenová - Božský cizinec

26. října 2013 v 18:48 | Katka |  Knihy
Okouzlující Playboy s britským přízvukem. Dívka, která začíná pořádně žít. A tajný poměr odhalený s největšími detaily.
Sara Dillonová, nadaná finanční asistentka, se při útěku od svého nevěrného přítele přestěhuje do NY. Unavená několikaletým stereotypem hledá povyražení bez přílišných závazků. Když v tanečním klubu potká neodolatelného, sexy Brita, nepočítá s tím, že by z toho bylo něco víc, než zábava na jednu noc. Ale způsob a rychlost, kterými překračuje její zákazy, ho brzy promění z nezávazného flirtu v jedinečného Božského cizince.
Celé město ví o tom, že Max Stella je na ženské a střídá je jako trenýrky. Navzdory tomu, na kolik spoléhá na svůj vzhled businessmana, začne po setkání se Sarou - a po jejím svolení, aby pořídil několik jejích divokých fotek - přemýšlet nad tím, jestli by jeho vášně mohly někdy přerůst za hranice ložnice.
Pro Sáru je jen jediná věc děsivější, než že by je někdo chytil při setkáních plných erotických zážitků na veřejnosti - že by se jí Max mohl dostat příliš k tělu - a to ne doslovně.

Vyjde: únor 2014

Keri Arthur - Strážkyně Riley Jenson 2: Polibek hříchu

26. října 2013 v 17:17 | Katka |  Knihy
Svět Riley Jensonové je plný nebezpečí a vášně - od záře melbournských mrakodrapů až po pulzující noční kluby. Atraktivní vlkodlačice s kapkou upíří krve v žilách pracuje pro organizaci, jejímž úkolem je dohlížet na bezpečnost nadpřirozených ras. Když se však probudí v opuštěné uličce, nahá a potlučená, ví jen jedinou věc: že jí jde o život. Za několik okamžiků se Riley střetne s tím nejvíce sexy mužem, jakého kdy viděla: svůdným Kadem s ocelovými svaly, který svádí svůj vlastní boj o život. Riley, kolem níž se stahují staří milenci i nepřátelé, ví, že ji pronásleduje nový druh zločince. V její krvi se totiž skrývá tajemství, které může stvořit dokonalého bojovníka: pokud ovšem přežije vlastní nebezpečné tužby…

Padesát odstínů šedi - Film: Eliot

26. října 2013 v 17:13 | Katka
Už známe dalšího herce, který bude hrát v Padesát odstínů šedi. A tím je Luke Grimes, který ztvární Eliota, Christianova bratra. Tohoto herce můžete znát z poslední řady Pravé krve.


Padesát odstínů šedi - Film: Christian Grey

25. října 2013 v 6:23 | Katka
Konečně známe osobu, která nám zahraje Christiana Greye. Tou osobou je irský herec Jamie Dornan, kterého můžete znát ze seriálu Once Upon a Time.


Cassandra Clareová - Nástroje smrti 3: Město ze skla

23. října 2013 v 18:35 | Katka |  Knihy
Clary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi. Valentýn sbírá veškeré své síly, aby jednou provždy zničil všechny lovce stínů, a jediná šance, jak ho porazit, spočívá ve spolupráci s odvěkými nepřáteli. Ve třetím díle série musí Clary získat vládu nad svými nově objevenými schopnostmi, aby zachránila Skleněné město, ale je to vůbec v jejích silách?

Vyjde: 2.12.2013

Zrozena temnotou - 37. Kapitola

20. října 2013 v 18:13 | Katka |  Má povídka
Je tu další kapitola, ve které se konečně dozvíte kdo ve skutedčnosti je Temnotin bláznivý bratr. Přeji pěkné čtení :)


Prví návrhy na další povídky

16. října 2013 v 15:47 | Katka |  Má povídka
Takže, zatím jsem sepsala jen dva návrhy, který mi dávaly smysl :D ale pokusím se přijít i na další možné příběhy :) Ale na výběr je dost času, protože po Zrozena temnotou bude následovat třetí díl, takže máte opravdu dost času na další povídku. Ale můžu se pokusit psát dvě povídky najednou, kdyby jste chtěli :)


Smrtící láska


Kaila se opět přestěhovala do nového města v domnění, že se konečně ukryje před hrůznými věcmi a město Black Town se stalo ideálním místem na nový začátek. Všechno se zdá v pořádku, nová práce knihovnice Kailu naplňuje a poskytuje jí tak poznávat lidi z města. Jenže se vše změní, když jednoho dne najde mrtvolu muže, se kterým si minulou noc vyšla. Kaila ví, že její pronásledovatel je zpět a tak chce opět odjet, ale do jejího plánu stoupí Derek, který jí poskytne ochranu. Kaila přijme, ale mrtvol přibývá a žádná stopa nevede k dopadení pachatele. Kdo nakonec bude vrah a dokáže vášeň s láskou překonat temné období?Vlčí pomsta

Avery žije jen pro pomstu, která vznikla dne, kdy na ní a jejího bratra zaútočila smečka vlků. Její bratr zemřel a Avery sice přežila, ale se vzhledem, s nímž se jen těžko dá smířit. Jediná věc, pro kterou je ochotná žít, je pomsta, kvůli níž se přestěhuje do města ovládaného právě smečkou vlků. Díky své přetvářce a hře na bezmocnou a slabou dívku se jí podaří vmísit se mezi vlky a sledovat svůj cíl. Avšak být ve smečce plné sexy mužů se neobejde bez několika obětí. Dokáže dosáhnout své pomsty, i kdyby to znamenalo, že přijde o šanci na nový začátek a možná i na opravdivou lásku?

Adeline L. Marie - T.A.J.N.O.S.T.I. 2: Hříšné tajemství

13. října 2013 v 20:37 | Katka |  Knihy
Romantické, dobrodružné a sexem nabité pokračování jedné z nejžhavějších erotických sérií

Cassie Robichaudová se stále vzpamatovává z nedávného milostného zklamání. Vstoupí do služby záhadné organizace s názvem T.A.J.N.O.S.T.I., která pomohla probudit její nejhlubší sexuální fantazie. Nyní je řada na Cassie, aby vedla nejnovější kandidátku skupiny, Dauphine Masonovou, a pomohla jí roznítit její sexuální touhu a najít sebedůvěru pro nový vztah.

Obě ženy se pohybují na spletité cestě vášní a doufají, že objeví to, co skutečně chtějí od života a od lásky.

Vyjde: 27.11.2013