Listopad 2013

Jeaniene Frost- Noční lovci 5: Přrd záhrobím

27. listopadu 2013 v 18:42 | Katka |  Knihy
Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její upíří manžel Bones bojovali o svůj život, stejně jako o svůj vztah. Jen co zvítězili v poslední bitvě, objevuje se další hrozba: Catiny nové, nečekané schopnosti mohou narušit dlouholetou rovnováhu mezi nadpřirozenými bytostmi…
Upíři záhadně mizejí, šíří se zvěsti o tom, že se chystá mezidruhová válka. Jakýsi fanatik podněcuje napětí mezi upíry a ghúly, a pokud se tyto dvě mocné skupiny střetnou, mohou při tom trpět i nevinní smrtelníci.
Cat a Bones musejí nyní vyhledat pomoc u nebezpečného "spojence" - samotné královny ghúlů v New Orleans. Cena, kterou zřejmě zaplatí za její pomoc, by však mohla znamenat větší hrozbu než samotná válka - nemluvě o následcích, které si Cat nedokáže ani představit.

Padesát odstínú šedi - Další herci

27. listopadu 2013 v 6:16 | Katka
Kate Kavanagh, spolubydlící Anastasie
Herečka Eloise Mumford


Christianův bodyguard Taylor
Herec Max Martini

Zrozena temnotou - Epilog

24. listopadu 2013 v 14:44 | Katka |  Má povídka
Poslední část druhého dílu Zrozena temnotou. Snad se bude líbit a snad udělá trochu radost.
Přeji pěkné čtení :)


Vampýrská akadeie - Blood sisters: Video

22. listopadu 2013 v 7:00 | Katka |  Vampýrská akademie
Objevilo se další video k Vampýrské akademii a čím dál tím více se na tento film opravdu těším :)
Zrozena temnotou - 41. Kapitola

17. listopadu 2013 v 16:07 | Katka |  Má povídka
A je tu poslední kapitola asi s překvapivým koncem, po které ještě bude následovat kratičký Epilog. Doufám, že se bude líbit. Přeju pěkné čtení :)


Zrozena temnotou - Dotaz

15. listopadu 2013 v 17:26 | Katka |  Má povídka
Dozvěděla jsem se, že povídka Zrozena temnotou vůbec nedává smysl a z jejího obsahu nelze pochopit, o co se vlastně jedná. Proto se chci zeptat vás, co povídku čtete, jestli byste nenapsali svůj názor na ni. Mě osobně nepřipadá, že by z obsahu kapitol nevyplynul děj celého příběhu, ale je to pouze můj osobní názor. Tak prosím Vás pište i kritiku, abych věděla, co bych měla zlepšit. Předem děkuji za Vaše reakce.

Evie Hunterová - Rozkošné zimy

15. listopadu 2013 v 15:03 | Katka |  Knihy
Extázi předchází bolest…

Reportérka Abbie Marshallová potřebuje uniknout z Hondurasu a její jediná šance je soukromý tryskáč s hollywoodskou hvězdou na palubě. Letí domů s irským hercem Jackem Winterem - notorickým sukničkářem a vůbec postrachem společnosti. Poté, co letadlo ztroskotá v odlehlém deštném pralese, jsou nuceni bojovat o přežití, a Abbie za Jackovou image filmové hvězdy zachytí záblesky komplikované povahy. A čím víc ho poznává, tím víc cítí, že působí na nějakou její niternou potlačovanou stránku...
Abbie po návratu k normálnímu životu nemůže zapomenout, co se mezi nimi stalo. Její úsilí pochopit své trápení ji vede rovnou zpátky k Winterovi, který je právě tak posedlý jí. Ale pokud spolu mají vstoupit do vztahu, Abbie ví, že musí přijmout jeho skryté touhy… a uznat svoje vlastní. Už ji nezajímá nic jiného, než jejich opojné milostné dobrodružství a Abbie se nechává vtahovat hloub do Winterova temného srdce - a tajemství, které může všechno zničit…

Vyjde: 27.11.2013

Tammara Webberová - Easy

15. listopadu 2013 v 15:01 | Katka |  Knihy
Sledoval ji, ale neznal ji. Až do chvíle, kdy se stal díky náhodnému setkání jejím zachráncem...

Dívka, která se domnívá, že lidem nelze věřit, na sliby se nedá spoléhat a věrnost je pouhá iluze. Chlapec, který věří, že pravda je relativní, že lži dokážou skrýt nesnesitelnou bolest a vina je neodpustitelná. Potvrdí si navzájem svá přesvědčení, nebo je naopak jeden druhému definitivně vyvrátí?

Když Jacqueline následuje svého kluka na vysokou školu, kterou si vybral, rozhodně nečeká, že se s ní dva měsíce po začátku druhého ročníku náhle rozejde. Dva týdny stráví v naprostém šoku, aby se pak probudila v jiné realitě: je nezadaná, místo na výběrovou hudební konzervatoř chodí na státní univerzitu, bývalí přátelé ji najednou ignorují a poprvé v životě jí hrozí, že z nějakého předmětu propadne.

Při odchodu z večírku je Jacqueline na opuštěném parkovišti napadena klukem ze studentského spolku, do něhož patří i její bývalý přítel. Zachrání ji neznámý mladík, který byl ve správný čas na správném místě, a ona chce jen jediné - vymazat útok a celou tu noc z paměti. Ale její zachránce Lucas chodí na stejné přednášky z ekonomie jako ona, sedí v zadní řadě, skicuje si něco do bloku a při tom se na ni dívá. Její kamarádky ho ohodnotí jako dokonalý materiál na nezávaznou divokou známost, která jí pomůže vzpamatovat se po rozchodu.

Když se z útočníka, který ji napadl, stane stalker, má Jacqueline na výběr: zhroutit se, nebo se začít bránit. Lucas nad ní drží ochrannou ruku, ale sám má svá vlastní tajemství. Najednou je těžké odhalit, co se skrývá za vnějším zdáním, a není jasné, komu se dá věřit.

Vyjde: 4.12.2013

Padesát odstínů šedi - Christian a Anastasia

13. listopadu 2013 v 15:49 | Katka
A zde další fotky


Škola noci - Novela Kalona's fall

12. listopadu 2013 v 20:31 | Katka |  Škola noci
Příští rok 29.7.2014 vychází v USA další novela k sérii Škola noci pod názvem Kalona's fall (Kalonův pád) Obálka je opravdu nádherná