Prosinec 2013

Světlo v temnotě - 1. Kapitola

31. prosince 2013 v 0:00 | Katka |  Má povídka
Konečně první kapitola Světlo v temnotě. Doufám, že se bude líbit a všem přeji Veselého Silvestra. Pořádně si ho užijte a moc se neopijte, i když to k tomu taky patří :DD


J.R.Ward - Padlí andělé: Slovenské obálky

25. prosince 2013 v 21:09 | Katka |  Knihy
Právě jsem narazila na slovenské obálky Padlých andělů od J.R.Wardové. S těmi našemi se to nedává ani srovnávat podle mě. Slovenské obálky jsou opravdu nádherné, škoda, že my takové nemáme. Hned by se knihy četly lépe :D
J. Lynn - Počkám na tebe

25. prosince 2013 v 21:04 | Katka |  Knihy

Na něco se vyplatí si počkat…


Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala.

Něco se vyplatí prožít…


Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá.


O něčem by se nikdy nemělo mlčet…


Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti?
Za něco se vyplatí bojovat…

Vyjde: 26.2.2014

Veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 10:05 | Katka
Tak už to je tady. Opět tu máme 24. prosince a s ním i Vánoce. Proto Vám přeji jen to nejlepší, ať se Vám splní i ty nejbláznivější přání, ať jste šťastní, zdraví a najdete svou lásku. A zároveň bych Vám chtěla popřát i Šťastný Nový rok, aby byl lepší jak tento, bez žádných nezdarů a ať se Vám jen vše daří.
Děkuji všem, co navštěvují tento blog a za pozitivní komentáře. A hlavně děkuju těm, co čtou Objetí temnoty a Zrozena temnotou, protože bez nich bych tyhle dvě povídky nikdy nedokázala dopsat. Snad sem nadále budete chodit a naleznete zde, to co jste potřebovali.
Ještě jednou moc děkuju za tento úžasný rok s Vámo a přeji Vám jen to nejlepší.
Šťastné a Veselé :)

Katy Evans - Real 2: Šance

17. prosince 2013 v 19:30 | Katka |  Knihy
Vztah Remingtona a Brooke je podroben těžké zkoušce. Remington má stále častěji záchvaty způsobené jeho bipolární poruchou a Brooke zjišťuje, že je těhotná. Stres z každého dalšího Remingtonova zápasu zvyšuje možnost potratu. Brooke je proto přinucena ke klidu na lůžku, zatímco Remington se snaží získat titul šampiona. Zničí odloučení jejich vztah, nebo ho naopak posílí?

Vyjde: 18.6.2014

J.Kenner - Stark 3: Propusť mě

17. prosince 2013 v 19:27 | Katka |  Knihy
Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází třetí román strhující erotické trilogie s předchozími díly Odhal mě a Pokoř mě. V této sexy, emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného milionáře, který nikdy neslyšel "ne", a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká "ano", jen když se to hodí jí samotné.

Naše touha byla stále hlubší. Ale naše tajemství zůstával ukryto ještě hlouběji.

Hezký, mocný a panovačný Damien Stark naplnil prázdnotu mé duše tak jako žádný jiný muž. Jeho prudká vášeň mě dostávala za hranice blaženosti - a rozpoutala divokou žádost, jež nás oba doslova stravovala.

Ale za jeho potřebou dominance se skrývaly bolestivé rány minulosti. Pronásledován dědictvím temných tajemství a podlomené důvěry hledal uvolnění v naší společné extázi, jejíž žár nás spaloval každý den silněji.

Naše vzájemná přitažlivost byla nepominutelná, naše posedlost neodolatelná. Jenže ani Damien nedokázal uniknout před svými démony, ani nás neochránil před nebezpečími, která měla přijít.

Vyjde: 23.7.2014

J.Kenner - Stark 2: Pokoř mě

17. prosince 2013 v 19:24 | Katka |  Knihy
Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází druhý román strhující erotické trilogie, jejímž prvním dílem bylo Odhal mě. V této sexy, emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného milionáře, který nikdy neslyšel "ne", a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká "ano", jen když se to hodí jí samotné.

Pro Damiena byla naše posedlost pouhou hrou. Pro mě byla naprostou, oslepující realitou.

Touha Damiena Starka byla hmatatelná - jeho touha po slasti, jeho touha po ovládání, jeho touha po mně. Byl krásný a chytrý, ale uvnitř plný bolesti - ve všech ohledech stejný jako já.

Souhlasila jsem, že budu patřit pouze jemu, a teď jsem chtěla, aby i on byl pouze můj. Přála jsem si, bychom se odevzdali jeden druhému až na samu hranici naší sladké extáze, do nejhlubších tužeb našich duší. Dovolit žáru, který nás spojoval, aby nás zachvátil celé.

Jenže Damien v sobě měl temná místa, do nichž nesměla nahlédnout ani naše nejdivočejší vášeň. Prahla jsem znát jeho tajemství, prahla jsem po tom, aby se mi vzdal stejně, jako jsem se vzdala já jemu. Naše problematická minulost nás však může víc spojit - nebo definitivně zničit.

Vyjde: 28.5.2014

J.Kenner - Stark 1: Odhal mě

17. prosince 2013 v 19:20 | Katka |  Knihy
Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a Obnažené přichází erotická, emocemi nabitá romance mezi mocným mužem, který nikdy neslyšel "ne", a silnou ženou, která říká "ano", jen když se to hodí jí samotné.

Byl jediným mužem, jemuž jsem nedokázala uniknout. A jediným, jemuž jsem nedokázala odolat.

Damien Stark by mohl mít každou ženu. Byl sexy, sebevědomý a panovačný. Co si zamanul, to měl. A to, co chtěl, jsem byla já.

Naše vzájemná přitažlivost se nedala přehlédnout. Překračovala všechny hranice, ale stejně jako jsem toužila mu patřit, tak jsem se zároveň děsila nátlaku jeho požadavků. Podlehnout Damienovi znamenalo, že bych se musela podělit o nejtemnější pravdu o své minulosti - a riskovat tím rozchod.

Ale i Damien měl své démony. A jak se naše vášeň proměňovala v posedlost, tím víc hrozilo, že ho jeho tajemství zničí - a nás oba také.

Vyjde: 9.4.2014

Katy Evans - Real 1: V ringu

17. prosince 2013 v 18:56 | Katka |  Knihy
Brooke Dumasová se vždy toužila dostat na olympijské hry. Její sen o zlatu roztříštilo zranění kolene, nyní proto jako fyzioterapeutka pomáhá podobně zraněným sportovcům. Nejlepší kamarádka Melanie ji jednoho dne zavede na zápas v boxu, který jí změní celý život - potká zde slavného zápasníka Remingtona Tatea. Brooke je přesvědčena, že to jediné, co po ní chce, je rychlovka na jednu noc, on si ji ale najme jako svou fyzioterapeutku. Brooke to k Remingtonovi přitahuje, chce ho víc, než kdy chtěla cokoli jiného, on se ale drží zpátky. Remington chce poprvé v životě skutečný, vážný vztah, nejprve ho ale Brooke musí opravdu poznat - i se všemi jeho temnými tajemstvími.

Vyjde: 28.5.2014

Tessa Grattonová - Strážkyně krve

13. prosince 2013 v 21:52 | Katka |  Knihy
Pro Mab Prowdovou je krvavá magie stejně přirozená jako dýchání. Ale když jedno její kouzlo omylem probudí mocnou spící kletbu, magie se jí vymkne z rukou - a probuzená kletba ohrožuje jak ji, tak zcela nemagického chlapce Willa, s nímž se Mab postupně sbližuje. Stejně jako v pozoruhodném debutu Magie krve Tessa Grattonová umně propojuje záhady, romantiku a hrůzu a dává jižanskému gotickému románu novou svěžest.

Vyjde: 10.1.2014