Červenec 2014

Alice Claytonová - Cocktail 2: Roštěnka

29. července 2014 v 18:56 | Katka |  Knihy
Konečně, bože nemůžu se dočkat na druhý díl :D

Vyjde: 22.10.2014


Sylvia Day - Nemravné známosti

29. července 2014 v 18:42 | Katka |  Knihy
V knize Nemravné známosti se skrývají tři romantické, smyslné povídky z prostředí předviktoriánské Anglie, která nebyla zdaleka tak nevinná, jak vypadala. Jejich hrdinky, slušně vychované mladé aristokratky, se setkávají s muži, ke kterým by se za normálních okolností ani nepřiblížily, a zjišťují, že pro srdce společenské mantinely neplatí.

Olivia Merricková, dcera obchodníka, se provdá za muže, jehož jí vybral otec, a teprve po svatbě se dozvídá, že její manžel je ve skutečnosti proslulý - a velmi mužný - mořský pirát známý pod přezdívkou Fénix.
Lady Julienne La Coeur se dopustí skandálního přestupku, když v pánském přestrojení pronikne do klubu pro gentlemany, kde ji ovšem nachytá jeho majitel, proslulý zpustlík Lucien - a ke svému nemalému překvapení se do odvážné dámy zamiluje.
Hrdinou třetí povídky je Juliennin bratr Hugh, jemuž zamotá hlavu krásná a nezávislá Charlotte, kterou najde na tom posledním místě, kde by hledal nejen krásu, ale i lásku.

Vyjde: 18.8.2014

The Originals - Seasonn 2

26. července 2014 v 18:26 | Katka
Konečně první trailer ke druhé sérii The Originals. Opravdu to vypadá dobře a nehorázně se těším :D


Gayle Formanová - Zůstaň se mnou

24. července 2014 v 20:43 | Katka |  Knihy
Talentovaná violoncellistka Mia si vždy myslela, že nejtěžším rozhodnutím jejího života bude volba, zda jít za hlasem svého srdce, jenž jí radí zůstat s Adamem, nebo se naplno věnovat druhé osudové lásce - hudbě -, protože to by znamenalo soustředit veškerou energii na studium na prestižní umělecké škole. Jednoho únorového rána se však všechno změní. Když se Mia po děsivé autonehodě probere, nic necítí. Vidí své mrtvé rodiče, těžce zraněného bratra - a nakonec samu sebe. Zatímco její tělo je v kómatu, ona sama může vidět a slyšet vše, co kolem děje. A najednou se musí rozhodovat, zda na tomto světě vlastně chce ještě zůstat, anebo zda o svůj život, který beztak visí na vlásku, bojovat přestane.
Druhé vydání celosvětového bestselleru, který poprvé vyšel česky pod názvem Jestli zůstanu (Ikar 2011).

Vyjde: 12.8.2014


Padesát odstínů šedi - Trailer

24. července 2014 v 17:22 | Katka |  Knihy
Konečně se objevil první trailer k snad nejočekávanějšímu filmu příštího roku. I když herci mohli být leší, tak to vypadá velmi dobře a nemůžu si pomoct, ale většinu videa jsem se smála jako nějaký blázen :DD No snad to příští rok v kině přežiju.
Jinak zde si video můžete shlédnout s českými titulky


Inka Loreen Minden - Odstíny vášně: Temná vášeň

22. července 2014 v 16:55 | Katka |  Knihy
Sedmadvacetiletá Mia Ferrisová, americká designérka, dostává vynikající pracovní nabídku. Z Kalifornie se vydává do daleké Anglie, aniž by tušila, že ji čeká speciální úkol. Jejím zákazníkem je nejvyhledávanější a nejbohatší muž Anglie - Nathan Sterling, ale i on má svá tajemství a stinné stránky. A hlavně je zatraceně přitažlivý. Dokáže mu Mia odolat? Temná vášeň představuje dokonalý mix vášnivé romantiky a nevázané erotiky…

Vyjde: 29.7.2014

Jasmin Eden - Odstíny vášně: Spoutaná touha

18. července 2014 v 0:02 | Katka |  Knihy
Mladá novinářka Helena Feldkampová nastupuje do redakce vyhlášeného berlínského časopisu "B - Touch". Netuší, co má od svého prvního pracovního místa očekávat. Zároveň ji ani ve snu nenapadlo, jak ji bude její nový šéf Jonah Winter přitahovat. Spoutaná touha je provokativní příběh plný erotické touhy, smyslnosti a odhalení tajemství minulosti.

Vyjde: 4.8.2014

Světlo v temnotě - 20. Kapitola

10. července 2014 v 0:24 | Katka |  Má povídka
Další kapitola je zde a objeví se v ní nečekaní hosté. Snad budete trochu překvapení.
Přeji pěkné čtení :)


Laina Taylorová - Dny krve a hvězdného třpytu

8. července 2014 v 18:48 | Katka |  Knihy
Karou a Akiva zlomili kostičku přání a mlha, ve které modrovlasá, talentovaná a tak trochu záhadná studentka pražské výtvarné školy dosud žila, se jako zázrakem rozplynula. Chráněnkyně chimér konečně zná svou minulost, ví, kým je, ale také ví, že ten, kterého miluje, je nepřítel a zrádce... Nepřítel jejího národa - národa chimér. Jak moc se nechá Karou ovládnout touhou po pomstě? Zaslouží si Akiva její hněv?
Jméno Karou znamená v chimérštině naději - bude Karou představovat naději pro chiméry a jejich boj a snad i vítězství v odvěké válce se serafy? Nebo se stane ztělesněním Akivovy naděje, který tajně sní o míru mezi oběma znepřátelenými stranami... Vzpomene si Karou, že kdysi, už tak strašně dávno, si dovolila snít tento sen spolu s Akivou? Může v takový sen ještě uvěřit?
Příběh o přátelství, zlomeném srdci i krutosti velkých rozhodnutí volně navazuje na knihu Dcera kostí a dýmu ve světě knižní fantasy známé a oceňované autorky Laini Taylorové.

Vyjde: 1.9.2014

Richelle Mead - Pokrevní pouta 5: Stříbrné stíny

2. července 2014 v 18:55 | Katka |  Knihy
Nadcházejí velmi temné časy...

V předešlém díle Sydney Sageová učinila životní - a nevratné - rozhodnutí. Uposlechla svůj šestý smysl a rozhodla se hodit za hlavu všechno, v čem vyrůstala. Přesněji řečeno všechno, co jí do hlavy vtloukali Alchymisté.

Jí i Adrianovi se celý svět rozbil na kousky. Nezbývá jim teď nic jiného, než ty kousky trpělivě sbírat a snažit se vrátit svůj vztah tam, kde byl dřív. Pokud ale chtějí začít myslet na lásku, musí v první řadě přežít.

Sydney je lapena v nepřátelském světě a stojí ji spoustu sil, aby neztratila sama sebe. Adrian by si také rád zachoval víru, že se všechno v dobré obrátí, ale pak se ho znovu zmocní staří démoni a nová pokušení. Začíná být jasné, že je čekají velmi temné časy...

Vyjde: 3.12.2014