Srpen 2014

J.R.Ward - Bratrstvo černé dýky 12: Král

29. srpna 2014 v 22:30 | Katka |  Knihy
Konečně obálka, nad kterou se dá slintat. Takhle kdyby vypadaly i předešlé, tak by to bylo bezva :D

Wrath, syn Wrathův, se po staletí obracel ke svému trůnu zády, ale teď konečně přijal otcovo žezlo - s pomocí své milované družky. Koruna ho však na hlavě tíží. Válka s Vyhlazovací společností stále zuří, hrozba Bastardů trefuje do černého a Wrath je nucen činit rozhodnutí, která ohrožují všechno - a všechny.
Beth Randallová se domnívala, že ví, do čeho jde, když spojila svůj život s posledním čistokrevným upírem na planetě: nebude to procházka růžovým sadem. Jenže když se rozhodne, že chce dítě, není připravená na Wrathovu reakci - ani na propast, která tím mezi nimi vznikne.
Otázka zní: zvítězí pravá láska... nebo ji přemůže trýznivé dědictví?

Vyjde: 22.10.2014

Alice Claytonová - Cocktail 2: Roštěnka

28. srpna 2014 v 21:21 | Katka |  Knihy
V pokračování Nabíječe se vztah Caroline a Simona podobá jízdě na horské dráze. Hra na společnou domácnost nebyla nikdy větší zábava... ani větší zmatek. I v práci toho má Caroline až nad hlavu - po odjezdu své šéfky na líbánky převezme vedení celé designérské firmy a navíc má na starost rekonstrukci nádherného starobylého hotelu v Sausalito. A protože její sexy přítel Simon létá fotografovat po celém světě, nezbývá jim než věřit v pravdivost rčení "láska i hory přenáší". Na skvělé milování po jeho návratech si ani jeden z nich samozřejmě nestěžuje!
Jednoho dne se však Simon rozhodne, že už má cestování plné zuby a začne trávit víc času doma. Mnohem víc. A byl by rád, aby víc času doma trávila i Caroline. Ačkoli jim však romantické eskapády jejich přátel poskytují dostatečné rozptýlení, čekají nástrahy dlouhodobých vztahů i na ně. Caroline ani Simon nechtějí sklouznout k tomu, aby svůj únik před stereotypem řešili stylem "co oči nevidí, to srdce nebolí", dokážou se tomu ale vyhnout?

Vyjde: 22.10.2014

Ivana Ondriová - Láska po mexicku

28. srpna 2014 v 21:18 | Katka |  Knihy
Karolína opouští bezpečí domova a odjíždí do země neomezených možností, aby si splnila sen o finanční nezávislosti. Vypadá to, že v americkém Phoenixu našla skutečnou svobodu, a tak začíná žít naplno. Když o ni projeví zájem atraktivní Mexičan Miguel, zpočátku odolává. Ale Miguel je tajemný a temperamentní, úplně jiný než ostatní muži, a svým šarmem a lichotkami ji okouzlí natolik, že pozvání na rande přijme. Jenže co zpočátku vypadá jako láska, nemá s láskou nic společného. O tom Karolínu přesvědčí první Miguelův výbuch žárlivosti. Následuje facka, únos, vynucené zásnuby a bolest na těle i na duši. A také strach. Strach o sebe, o přátele a nakonec o dítě, které čeká. Pro Karolínu existuje jediné východisko - útěk zpátky na Slovensko. Jenže to není tak jednoduché, neboť Miguel se světlovlasé Evropanky rozhodně nehodlá vzdát bez boje…

Vyjde: 22.10.2014

J.Kenner - Most wanted 1: Vytoužený

28. srpna 2014 v 14:34 | Katka |  Knihy
Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi a především Stark Trilogy přichází další nová erotická série o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje.

V prvním dílu s názvem Vytoužený Angelina ztrácí jediného člověka na celém světě, který ji znal a rozuměl jí - strýčka Jahna. Jako dospívající dívce jí zemřela sestra a ona pak trávila většinu času se strýcem. Tři chlapci, které vychovával - Evan, Tyler a Cole - ho také silně postrádají. Angelina si už dlouho myslí na Evana - od první chvíle, kdy ho uviděla, ale on její city neopětuje.

Byl vším, po čem jsem toužila, co jsem si zoufale přála - a vším, co jsem nikdy nemohla mít.
Nebo je všechno jinak? Angelina má svá tajemství. Udělala věci, které by ráda vzala zpět. Angelinou vytoužený Evan rovněž něco skrývá a právě jeho tajemství je tím důvodem, proč se celou dobu od ní držel dál. Teď, když strýc zemřel, se Evan musí rozhodnout. Jejich vzájemná přitažlivost se však nedá zapřít - a pokušení se někdy nedá odolat. Jenže jim zbývají pouhé tři týdny - tři týdny žhavého sexu.
Od chvíle, kdy jsme se dotkli jeden druhého, nás stravovala vášeň. A já jsem věděla, že od teď už nikdy nebudu stejná.
Co dalšího v životě se jim změní?

Vyjde: 15.10.2014

Gillian Flynnová - Zmizelá

22. srpna 2014 v 20:53 | Katka |  Knihy
Filmová obálka


Světlo v temnotě

22. srpna 2014 v 17:22 | Katka |  Má povídka
Dlužím Vám nehorázně velkou omluvu, že za celé prázdniny nepřibývaly další kapitoly. Kolena už mám skoro v pořádku, sice chodím jako invalida, ale už je to v cajku :D Jinak zítra mě čeká 16 hodin v práci, takže netuším jestli to přežiju :D Dále jsem alespoň opravila celý druhý díl Zrozena temnotou a sakra... ani nedokážu pochopit jak jsem dokázala vymyslet některý věci :D takže si ještě pročtu Světlo v temnotě během neděle a snad v pondělí se dostanu konečně k pořádnýmu psaní ;)
Další novinka, ozvali se mi z jednoho nakladatelství a kvůli tomu, že knih s upíří tématikou je hodně tak mi nenabýdli spolupráci... No nevadí alespoň toto nakladatelství se ozvala narozdíl od ostatních... Takže kdyby mi někdo chtěl vydat knížky tak se ozvěte, nebudu se vůbec zlobit :DDD
Jinak doufám, že jste prázdniny přežili ve zdraví a neservali jste se stejně jako já ;)
Ještě jednou velké OMLOUVÁM SE a věřte, že se vám tuhle proklatou pauzu pokusím vynahradit ;)
Přeji krásný zbytek prázdnin ;)

Wendy Higginsová - Svůdné zlo 2: Svůdné nebezpečí

18. srpna 2014 v 17:07 | Katka |  Knihy
Sedmnáctiletá Anna Whittová už překonala prvotní šok ze zjištění, že není obyčejnou smrtelnicí. Patří mezi potomky padlých andělů, nefily, a její osud předurčuje dávná věštba - právě ona má navždy zlomit moc démonů nad světem lidí. Otec Belial naštěstí stojí při ní, ale naoko musejí oba předstírat, že dál svádějí nevinné duše do temnot závislostí. Na otcovo přání začíná Anna s kamarádem Kopanem cestovat po světě, aby dali dohromady stejně smýšlející nefily. Jejich cesty jsou riskantní, ale na Annu číhá ještě další nebezpečí. Nedokáže zapomenout na Kaidana a její poslání ji nakonec nevyhnutelně zavede i za ním. Dokážou oba odsunout stranou touhu a soustředit se na boj proti zlu? A je jejich láska vítězstvím hlubokého citu nad démonickou přirozeností, nebo jen dalším úskalím, které jim do cesty postavil osud?

Vyjde: 15.9.2014

Jitka Volfová - Cesty lásky 3: Smlouva s osudem

18. srpna 2014 v 14:31 | Katka |  Knihy
Ve třetím pokračování oslaví Eva s Adamem šesté výročí svatby. Spalující vášeň mezi nimi už dávno opadla a nahradila ji rutina a stereotyp. Adamovi se blíží čtyřicítka a Eva se obává jeho krize středního věku, protože se chová čím dál podivněji a nejspíš před ní cosi tají. Našel si snad milenku a bude i pro ně sedmý rok manželství kritický, jak tomu často bývá? Nedorozumění mezi nimi se snaží využít had pokušitel. Uspěje se svým ďábelským plánem nebo je láska mezi nimi tak silná, že ji nic nedokáže narušit? Ani ostatní hrdinové nezůstávají stranou, jejich osudy se dál zaplétají a i mnozí z nich mají co skrývat. Která tajemství se podaří utajit a která naopak vyjdou najevo? Ví už Helena o dítěti, které má její manžel s jinou ženou? Najde Honza štěstí v manželství, když se mu ještě nepodařilo vymazat z paměti svou dávnou lásku Soňu? Jak se budou Kláře líbit erotické hrátky, které jí navrhne její partner se svým kamarádem? A co Šárka? Padne na úplné dno nebo se jí naopak podaří splnit si svůj dávný sen?

Vyjde: 1.11.2014

The Hobbit 3 - Bitva pěti armád: Trailer

5. srpna 2014 v 15:36 | Katka |  Knihy
Už se opravdu nemůžu dočkat prosince :D


Kathryn Taylor - Barvy lásky 4: Svedená

5. srpna 2014 v 15:32 | Katka
Sophie je zpátky v Londýně - sama a se zlomeným srdcem. Nemůže zapomenout na úžasné dny, a především noci, které prožila s Matteem v Římě. Touží po něm stále víc a trápí se. Nakonec se rozhodne vrátit do Itálie - a i Matteo je rád, že se znovu vidí. Svádí ji k ještě odvážnějším erotickým hrátkám než dříve. Jeho minulost ho však vytrvale pronásleduje…

Vyjde: 28.11.2014