Listopad 2014

J.A.Redemerski - Na hrané věčnosti

16. listopadu 2014 v 21:11 | Katka |  Knihy
Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama.

Vyjde: 1.12.2014

Padesát odstínů šedi - Trailer 2

14. listopadu 2014 v 20:33 | Katka
Po tomto videu se opravdu na film začínám těšit :D


Kiera Cassová - Selekce 3: První

10. listopadu 2014 v 19:23 | Katka |  Knihy
Vyjde: 30.9.2015
R.K.Lilley - Let - v oblacích

10. listopadu 2014 v 19:05 | Katka |  Knihy
Bianca, letuška první třídy, se vždy považovala za vyrovnanou a racionálně uvažující dívku. I když se díky své práci běžně setkávala se supermodely a filmovými hvězdami, kterým by snad každá holka toužila dělat společnost, Bianca dokázala jejich pozvání odmítnout. Bez problému je však za letu ve výšce jedenácti kilometrů, a to na osmicentimetrových podpatcích, s úsměvem obsloužila šampaňským.
Avšak poté co spatřila Jamese Cavendishe, milionáře a majitele několika hotelů, podlomila se jí kolena. Jeho podmanivému tyrkysovému pohledu zkrátka nešlo odolat. Když se ke všemu přičetla i jeho dominantní nadvláda, která jí imponovala, a k tomu příslib rozkoše a bolesti, jež mu četla v očích, nebylo nic překvapujícího, že naprosto ztratila hlavu...
Upozornění: Tato kniha není určena mladistvým do osmnácti let.

Vyjde: 18.11.2014

Sherrilyn Kenyonová - Objetí noci

10. listopadu 2014 v 19:02 | Katka |  Knihy
Sunshine už dávno po nikom tak netoužila. Na tom muži bylo něco zvláštního - od první chvíle, kdy se potkali, si byli kromobyčejně blízcí... Když vychází najevo, že ten tajemný smyslný cizinec je její manžel z minulého života, na chvíli uvěří, že by ji snad mohl milovat. Ale je to pravda, anebo v něm jen probudila city k jiné - dávno mrtvé - ženě? A může si jím být vlastně někdy vůbec jistá? Dokud nepochopí, že je jedno, zda se probouzí vedle Drápa, nebo Speirra a zda v ní on vidí Sunshine, či Nyniu, dokud neuvěří, že jsou spřízněné duše napříč všemi věky, dávnou kletbu se jim prolomit nepodaří. A i kdyby to dokázali, sešlou tím na sebe jen hněv starověkých bohů... Třetí kniha Sherrilyn Kenyonové ze světa nočních lovců.

Vyjde: 1.12.2014

Světlo v temnotě - 27. Kapitola

10. listopadu 2014 v 18:24 | Katka |  Má povídka
Omlouvám se za takovvou pauzu, ale ten čas poslední dobou hrozně letí a škola mi fakt dává záhul. Budu se snažit, aby se to už neopakovalo, ale prosím nezlobte se na mě.
Tato kapitola toho nového moc nepřinese, jen odhalí další Langelovy plány a Lerami se odhodlá k neuvěřitelnému činu.
Přeji pěkné čtení :)


Luke Scull - Temné bratrstvo

8. listopadu 2014 v 22:32 | Katka |  Knihy
První díl strhující trilogie od nejslibnějšího nového hlasu britské fantasy
Je doba temna. Zásoby kouzla čerpaného z mrtvých bohů pomalu docházejí. Démoni a netvoři zamořují
zemi a poslední hranice mezi říšemi se začínají hroutit. Žárliví mágové tří velkých měst sedí ve svých
kamenných věžích a přemítají nad tou špetkou magie, která zbývá…
Není to doba stvořená pro hrdiny.
Hrdinské písně jsou už dávno zapomenuty, jejich činy zůstávají nezapsány.
I v takových chvílích se však najde pár odvážlivců, kteří si uchovají jiskru naděje, spojí své síly na obranu proti tyranii nesmrtelných pánů a vytvoří nezvyklou skupinu - Temné bratrstvo.

Vyjde: 30.11.2014