Prosinec 2014

Šťastný Nový rok

31. prosince 2014 v 23:47 | Katka
Přeju Vám všechno nejlepší do Nového roku. Hlavně zdraví, štěstí, lásku, pohodu, splněná přání a i ty nezapomenutelné zážitky.
Doufám, že rok 2015 Vám přinese jen to nejlepší a co nejmíň starostí a spíše samou radost. Užívejte si, nezaobírejte se zbytečnostmi a plňte si svá přání. Pořádně oslavte Silvestr, ať do toho Nového roku vstoupíte s tou nejlepší náladou.
Děkuji Vám za celoroční podporu při psaní Mé povídky, s níž jsem teď opravdu pozadu a za to se hrozně moc omlouvám. Děkuji za Vaší věrnost, za každou návštěvu a každičký pozitivní komentář. Doufám, že to semnou vydržíte další rok, který pravděpodobně přinese novou povídku, nové hrdiny a nové osudy.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám Šťastný Nový rok.


Maya Banks - Temné touhy 3: Podřiď se

31. prosince 2014 v 23:05 | Katka |  Knihy
Chessy a Tate jsou svoji už několik let. Vášnivý vztah s milovaným mužem byl vším, po čem kdy toužila. Slíbila mu poslušnost, podřídila se mu, a Tate vždy její dar něžně opatroval. Cítila se milovaná, v bezpečí. Tatea ale v poslední době příliš zaměstnává jeho práce a Chessy ví, že se brzy bude muset něco změnit, jinak mohou o vše přijít.
Tate vždy svou ženu miloval, jeho práce mu však zabírá čím dál víc času. Když Tate vycítí, že je Chessy nešťastná, naplánuje společnou noc, která má mezi nimi opět zažehnout plamen. Pracovní hovor v nevhodnou chvíli ale ohrozí Chessyino bezpečí a otřese její důvěrou. Tate přísahal, že ji jako její manžel bude vždy milovat a ochraňovat. Svůj slib nesplnil. Odhodlán získat ji zpět, se Tate připravuje na bitvu, v níž bude muset dokázat, že pro něj není nic důležitější než její láska a oddanost.


Vyjde: 11.2.2015

Wendy Higginsová - Svůdné zlo 3: Svůdné zúčtování

31. prosince 2014 v 22:25 | Katka |  Knihy
Pekelné zlo ovládá svět a jeho nejbližším terčem je osmnáctiletá Anna Whittová, napůl anděl a napůl démon. Knížata démonů se obávají, že právě ona je tím "nefilem čistého srdce" z dávného proroctví, který je jediný může smést ze zemského povrchu. A hodlají udělat všechno, co je v jejich silách, aby se jí zbavili.

Svůdné zúčtování je posledním dílem trilogie, v němž se nefilští přátelé naposledy spojí, aby bojovali za svou spásu a svobodu světa.

Vyjde: 20.2.2015

Maya Banks - Opatruj mě

19. prosince 2014 v 19:09 | Katka |  Knihy
Když je mladší sestra Caleba Devereauxe unesena, pokračovatel bohaté a mocné rodiny ví, že jedinou šancí, jak ji najít, je obrátit se na tu nejnepravděpodobnější osobu: ženu s darem najít odpovědi, které se ostatním skrývají.
Ramie dokáže vycítit něčí bolest, umí tak najít ztracené a pohřešované osoby. Její schopnost má však svou cenu. Kdykoli ji využije, přijde o kus sebe. Najít sestru atraktivního a netrpělivého Caleba ji téměř zničí. Ačkoli ji ten muž přitahuje jako magnet, ví, že se od něj musí držet co nejdál.
Caleba tíží pocit viny za bolest, kterou Ramie způsobil. Je odhodlaný vše napravit. Když už si myslí, že Ramie navždy zmizela, znovu se objeví. Má potíže a potřebuje jeho pomoc. A Caleb je ochoten riskovat vše, co má, jen aby ji ochránil - včetně svého srdce…

Vyjde: 22.4.2014

Chloe Neill - Upíři z Chicaga 3: Dvojí kousnutí

19. prosince 2014 v 19:01 | Katka |  Knihy
Kožoměnci z celé země se sjíždějí do Větrného města. Mistr upír Ethan Sullivan jako smířlivé gesto nabídl jejich vůdci velmi speciálního bodyguarda: Merit, nejnovější chicagskou upírku. Merit má chránit alfu Gabriela Keena, a když už je u toho, tak i dělat upírům zvěda. Naštěstí jí Ethan k tomu všemu nabídne i žhavé tréninky ve dvou, aby jí pomohl lépe se připravit na tuto misi…
Bohužel však po Gabrielovi někdo začne střílet a Merit se brzy ocitne v palebné linii. Bude potřebovat jakoukoli dostupnou pomoc, aby mohla vystopovat záhadného násilníka, jenže kamkoli se obrátí, narazí na vzrůstající napětí mezi nadpřirozenými bytostmi - a v neposlední řadě mezi sebou a jistým zelenookým, několik let starým upírem…

Vyjde: 16.1.2015

Castová P. C., Castová Kristin - Škola noci: Kalonův pád

19. prosince 2014 v 18:54 | Katka |  Knihy
Kdysi oddaný a láskyplný, poté nepřítel a zrádce: strašlivá tajemství Kalonovy minulosti byla odhalena… Bohyně Nyx je věrná, milující a spravedlivá, ale také osamělá. Z moci slunce a měsíce se proto zrodí dva bratři - zlatokřídlý Erebus, zábavný společník a dobrý přítel, a stříbrokřídlý Kalona, odvážný bojovník a vášnivý milenec. Kalona miluje svou bohyni z celého srdce, tíží ho však nejistota a užírá se žárlivostí. Stále více touží být pro Nyx tím jediným a jeho nenávist k bratrovi den ze dne sílí. Netuší, že jeho hněv může ohrozit nejen bohynino štěstí, ale i rovnováhu celého vesmíru. Na svou příležitost totiž číhá Temnota…

Vyjde: 1.2.2015

Světlo v temnotě - 28. Kapitola

5. prosince 2014 v 21:09 | Katka |  Má povídka
Další kapitola je tu a já se opět hrozně moc omlouvám. Už se vážně těším na Vánoce, kdy budu mít čas psát a psát.
Snad se nová kapitola bude líbit :)


L.J. Smith - Zakázaná Hra 1: Lovec

5. prosince 2014 v 12:13 | Katka |  Knihy
Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla Hru a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled. Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian - Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím.
Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…

Vyjde: 14.2.2015