Červen 2016

Warcraft - Recenze

13. června 2016 v 19:49 | Katka
Do kin se konečně dostal nejočekávanějšší film roku 2016. A myslím si, že to čekání se opravdu vyplatilo.
V celém filmu nelze zaznamenat, že vše je uděláno počítačově, ba naopak máte dojem, jako byste sledovali živé herce. Veškerá grafika je excelentní a 3D efekty tomu dodávají ještě lepší zážitek z 2hodinového filmu, který Vám uteče takovou rychlostí, že si ani neuvědomíte, že takovou dobu sedíte v kině.
Tento film opravdu doporučuju, je i pro ty, kteří hru, kterou byl tento film inspirovaný, ani nehrají. Mezi tyto lidi patřím i já a mohu potvrdit, že Warcraft ve mně zanechal pocity touhy vidět okamžitě další díl. Tento druh filmu ocení především ti fanoušci, co milují například Pán prstenů či Hobbit.

Želvy Ninja 2: Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows - Recenze

5. června 2016 v 22:26 | Katka
Do kin zavítal druhý díl Želvy Ninja a pokouším se říct v mnohem lepší formě, než jsme mohli vidět v prvním díle.
Pokud máte rádi akci spojednou s vtipnými hláškami, tak je to přesně film pro Vás. Na internetu můžete nalézt mnoho recenzí na tento film, který ho haní, ale dle mého názoru se jedná o odpočinkový film, jenž má skvělé 3D efekty a který zlepší náladu snad každému.
V tomto dílu se opět setkáváme s Trhačem, úhlavním nepřítelem Leonarda, Donatella, Michealengela a Rafaela, který se opět dostane na svobodu a spojí se s "slizkou rožvýkanou žvýkačkou" (dle Michealengela).
Před našemi oblíbenými želvami stojí opět nelehký úkol, zabránit zničení světa, postavit se dvěma zločincům, které Trhač přeměnil na nosorožce a prase a hlavně ukázat se ostatním lidem...
Pokud chcete vědět, jak vše dopadne, tak neváhejte zajít do kina a odhodit všechny své starosti za hlavu.