Bratrstvo černé dýky

J.R.Ward - Vytoužený milenec

4. září 2013 v 15:11 | Katka
Konečně tu máme obálka, která není zas tak špatná. (Mohlo to být i horší) Ale americká se mi zdá něčím lepší, sice nevím čím, ale je tam něco... Prostě na tenhle díl se těším i tak, protože Qhuinna fakt miluju a jsem zvědavá, jak to mezi ním a Blayem dopadne :)

Bratrstvo Černé dýky není třeba čtenářům představovat. V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, "syna nikoho" - rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí…

Vyjde: 9.10.2013

Bratrstvo černé dýky - The King

20. června 2013 v 6:43 | Katka
Ta obálka je úžasná

Lover at last

1. ledna 2013 v 10:23 | Katka
Na této stránce jsou úžasné překlady očekávaného dílu Bratrstva černé dýky Lover at Last o Qhuinnovi a Blayovi. Osobně se na tuhle knížku těším ze všech nejvíc :D

Bratrstvo černé dýky - Foto

22. srpna 2012 v 13:47 | Katka

Znovuzrozený milenec- Česká obálka

17. června 2012 v 15:29 | Katka
Tak konečně česká obálka. Popravdě řečeno mě zklamala, ale není až tak zlá
Tato kniha u nás vyjde 22.8.2012

Bratrstvo černé dýky - 11. Kniha

7. června 2012 v 15:05 | Katka
Tak právě jsem našla obal k dalšímu dílu série Bratrstvo černé dýky. Tato kniha bude o Qhuinnovi a Blayovi. Opravdu se na tuto knížku těším a doufám, že budou spolu.
Jinak tenhle obal jsem si zamilovala.

Znovuzrozený milenec

1. června 2012 v 12:21 | Katka
Od smrti jeho shellan už by v Tohrmentovi nikdo nepoznal toho upířího vůdce, jímž kdysi býval. Fyzicky sešlého a beznadějně zoufalého, se zlomeným srdcem ho přivádí zpět k Bratrstvu padlý anděl, který chce prospět především sám sobě. Teď znovu bojuje, nelítostný a pomstychtivý, nepřipravený čelit nové, jiné tragédii. Když Tohr začne ve snu vídat svou milovanou

Lover reborn - Synopse

21. listopadu 2011 v 18:57 | Katka
V temných zákoutí Caldwellu se odehrává válka jako žádná jiná. Ve městě žije skupina válečníků, kteří byli zrozeni, aby chránili svou rasu. Tohrment, bývalý vůdce Bratrstva, se opět vrátil k Bratrstvu černé dýky, ale téměř vyhublý a na pokraji zoufalství. Když začne svou milovanou vídat ve snech, kde je uvězněna v chladném podsvětí, obrátí se s prosbou na padlého anděla Lassitera v naději, že dokáže zachránit tu, jež ztratil. Když mu poví, že se musí znova zamilovat, aby osvobodil svou bývalou lásku, Tohr ví, že jsou všichni odsouzeni k záhubě…..

Bratrstvo černé dýky - Průvodce

29. října 2011 v 21:23 | Katka
Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J.R. Ward v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete. Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky, naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje - to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, které se na stránkách knih nakonec ocitly.

Bratrstvo černé dýky - Znovuzrozený milenec

24. října 2011 v 19:16 | Katka
Takže našla jsem informaci, že tento díl v Americe vyjde 31. března. Takže by i v ČR mohla být příští rok, alespoň je to moje přání.
Podle informací, počet stran by měl být stejný jako u Pomstěněho milence a v tomto díle by měla být velká bitva mezi Bratrstvem a Vyhlazovací společností.

Milenec jen můj - Celá kniha

17. října 2011 v 20:51 | Katka

Originální obálka Lover reborn

18. září 2011 v 0:14 | Katka
10. Díl úžasné série Bratrstvo černé dýky, vyjde v Americe 27. března 2012.

Milenec jen můj - Obálka

5. září 2011 v 15:36 | Katka
Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka.

John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožen

Bratrsvo černé dýky - Členové a jejich Shellans

10. července 2011 v 19:30 | Katka
Wrath - Beth
Rhage - Mary
Zsadist - Bella
Buth - Marissa
Vishous - Jane
Phury - Cormia
John - Xhex
Tohrment - Welsie
Blaylock
Qhuinn
A mrtvý Darius, který je převtělen John

Milenec z věčnosti - Slovníček pojmů a vlastních jmen

3. července 2011 v 20:56 | Katka
Bratrstvo černé dýky
Elitně vycvičení upíří válečníci, kteří chrání svou rasu proti Vyhlazovací společnosti. Díky selektivnímu křížení v rámci svého druhu jsou bratři obdařeni mimořádnými tělesnými i duševními schopnostmi a rychlou regenerací organismu. Zpravidla nejsou pokrevně spřízněni a do Bratrstva vstupují na základě jmenování stávajícími členy. Jsou od přírody agresivní, tajnůstkářští, spoléhají sami na sebe a žijí stranou řadových upírů. S příslušníky jiných tříd se stýkají jen výjimečně, především když se potřebují nakrmit. V říši upírů, kde o nich koluje řada legend, jsou zbožně uctíváni. Smrt jim může způsobit pouze vážné zranění, například střelná rána nebo probodnutí srdce.

Bratrstvo černé dýky - 10.kniha

24. června 2011 v 23:44 | Katka
Tak pro ty, co si zamilovali sérii Bratrstvo černé dýky mám dobrou zprávu. Prý je rozhodnuto, že autorka napíše 10. knihu. Měla by se jmenovat Znovuzrozený milenec. Na internetu se diskutuje o kom kniha bude. Já si myslím, že bude o Tohrovi, ale jiní si myslí, že bude o Qhuinnovi a Blayovi. No, nechme se překvapit.


Bratrstvo černé dýky - Milenka pout zbavená

6. června 2011 v 17:25 | Katka
9.díl vyjde 2. listopadu

Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí.

Bratrstvo černé dýky - Milenec jen můj

6. června 2011 v 17:24 | Katka
8.díl této série vyjde 5. října

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné.

Bratrstvo černé dýky - Pomstěný milenec

6. června 2011 v 17:23 | Katka
Další již 7. díl vyjde nejspíš 31.srpna

Další pokračování válek rodu upírů z Caldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží.

Bratrstvo černé dýky - Slovníček

2. května 2011 v 16:58 | Katka
Bratrstvo černé dýky

Elitně vycvičení upíří válečníci, kteří chrání svou rasu proti Vyhlazovací společnosti. Díky selektivnímu křížení v rámci svého druhu jsou bratři obdařeni mimořádnými tělesnými i duševními schopnostmi a rychlou regenerací organismu. Zpravidla nejsou pokrevně spřízněni a do Bratrstva vstupují na základě jmenování stávajícími členy. Jsou od přírody agresivní, tajnůstkářští, spoléhají sami na sebe a žijí stranou řadových upírů. S příslušníky jiných tříd se stýkají jen výjimečně, především když se potřebují nakrmit. V říši upírů, kde o nich koluje řada legend, jsou zbožně uctíváni. Smrt jim může způsobit pouze vážné zranění, například střelná rána nebo probodnutí srdce.
 
 

Reklama