Škola noci

Škola noci - Novela Kalona's fall

12. listopadu 2013 v 20:31 | Katka
Příští rok 29.7.2014 vychází v USA další novela k sérii Škola noci pod názvem Kalona's fall (Kalonův pád) Obálka je opravdu nádherná

Škola noci - Film

4. srpna 2013 v 10:08 | Katka
Tak myslím, že by bylo dobré sem dát něaké informace k připravovanému filmu Škola noci 1.

1. Producentem se stal Samuel Hadida ( známý třeba díky filmu série Resident Evil, Barbar Conan 2011, Parfém, příběh vraha, Silent Hill...) , který chce s natáčením začít, co nejdříve.
2. Film by se podle plánů měl začít natáčet, až v roce 2014 a dočkat bychom se ho měli v roce 2015 (což asi nevydtžím :D)
3. Smlouva ohledně natáčení filmů je uzavřena u společnosti Davis Films a to na pět filmů k této sérii.
4. Už je dokonce napsát takový provizní scénář, jak by to asi mělo vypadat.
5. Ještě neprobíhají žádný casting na obsazení hlavních rolí ( jen doufám, že tam budou nějací normální lidi :D)
6. A teď mimo film... K této sérii vznikla módní kolekce, takže pokud byste se chtěli podívat, tak na této stránce naleznete všechny výrobky.

Jinak jsem už další informacee nenašla, ale pokud by se objevila nějaká informace určitě napíšu :) A ohledně knih, jsem někde četla, že autorky již píší poslední díl k této sérii.

Škola noci - Neferet's Curse

27. června 2012 v 21:34 | Katka
Opravdu skvělá obálka


House of night 10. Kniha - Hidden

19. června 2012 v 19:32 | Katka
Tak 10. Kniha série House of Night vyjde v USA začátkem října.

Škola noci 9 - Předurčená + obálka

11. června 2012 v 21:06 | Katka
Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie. Neferetiny intriky navíc dál rozsévají neklid mezi studenty i profesory, a zdá se, že dokonce ani ta nejpevnější přátelství před nimi neobstojí.

Škola noci 9 - 20.Kapitola

20. února 2012 v 19:27 | Katka
Lenobia

Byly školní dny, kdy Lenobia nepotřebovala hodinu, která byla poskytována každému profesorovi jako plánovací a přípravná hodina, což znamenalo, že žádní studenti v ten den nebyli zapsáni na její řádnou hodinu.
Dnešek ale jedním z těch dnů nebyl.
Dnes její pátá hodina, ta přípravná a plánovací, nemohla přijít dost brzy a být dostatečně dlouhá. Jakmile zvonek odzvonil začátek páté hodiny, spěšně opustila arénu. Arénu, která byla ještě z poloviny zaplněná chlapci, mláďaty mávajícími meči jeden proti druhému a házejícími šipky do terčů.

Škola noci 9 - 19. Kapitola

20. února 2012 v 19:26 | Katka
Zoey
"Tohle bude hromada sraček masivních rozměrů," zašeptala mi Afrodita, když jsme stály zvenku místnosti, určené jako Thanatosina třída, první hodinu v pondělí. Místnost byla jedna z největších ve škole. Vlastně, s výjimkou dramatické třídy, která byla doopravdy jako miniauditorium a hlediště samotné, tohle byla největší "normální" třída ve škole. Skvělé, pomyslela jsem si, o to víc prostoru pro výbuch, který se chystá.

Škola noci - Vyhořelá

6. listopadu 2011 v 23:05 | Katka
Tak jsem našla jinou obálku tohoto dílu. Nevím jak myslíte vy, ale není tak ošklivá.

Škola noci - Drakova přísaha

6. listopadu 2011 v 23:03 | Katka
Na počátku 19. století v Anglii dlouho předtím, než je profesor na Tulské Škole Noci, je Bryan Lankford dosud znepokojivě talentovaný dospívající člověk, který si myslí, že zvládne cokoliv… až jeho otec, bohatý šlechtic, má toho všeho konečně dost, a vyžene ho do Ameriky. Když je Bryan označen v docích a má možnost volby mezi Londýnskou Školou Noci a dračí lodí do Ameriky, vybere si Draka - a zbrusu nový osud.
Stát se mláďatem může být vzrušující, ale otevírá dveře k nebezpečnému světu…. V roce 1830 v St. Louis, bráně na Západ, se Drak Lankford stává mistrem kordu, a brzy pochopí, že je tam obojí: děsivé problémy i krásné výhody. Stejně jako Anastasia, podmanivá mladá profesorka kouzel a rituálů Tower Grove (opravdu nevím, jak to přeložit) Školy Noci, která by opravdu neměla mít nic společného s mláďatem ...
Ale když temné síly hrozí, je Drak chycen ve svém soustředění. Ačkoli jeho záhadné bojové schopnosti z něj dělají silné mládě, je dost silný, aby odrazil zlo, a zároveň stejně chránil Anastasii? Zachrání ji jeho volba, anebo všechny zničí?

Kniha vyjde 1. března 2012

Škola noci 9 - Předurčena

6. listopadu 2011 v 23:01 | Katka
V Předurčené se střetnou síly Světla a Tmy v jejich epickém boji zaměřeném na školu Noci v Tulse. Zoey je doma, tam, kam patří, v bezpečí spolu se svým strážcem a bojovníkem, Starkem, po svém boku, připravujíc se postavit proti Neferet. Kalona dal volnost Rephaimovi prostřednictvím daru Nyx, jež mu dala lidskou podobu, aby konečně se Stevie Rae mohli být spolu, a on konečně mohl kráčet cestou bohyně a bez stínu svého otce. Ale je Zoey opravdu v bezpečí? A vědí to i ti, co jsou ji nejblíže? A bude chtít získat lásku, když je testována samotnou duší Tmy?

Tato kniha by měla vyjít v srpnu 2012. Podle mě je to asi blbost, ale uvidíme.

Šola noci 8 - Česká obálka

28. října 2011 v 14:14 | Katka

Škola noci 8 Prebudena

22. října 2011 v 16:53 | Katka
Slovenská obálka a česká by měla být úplně stejně.

Škola noci 8 - Probuzená

22. září 2011 v 11:57 | Katka
Zoey a její strážce Stark se vrátili z onoho světa, ale nemají sílu ani chuť odjet z bezpečného, magií prostoupeného ostrova Skye a čelit dalším intrikám zlé velekněžky Neferet a nesmrtelného Kalony. Temnota však nespí, naopak získává na síle a chystá se příznivcům Světla zasadit další smrtící úder. A když v tulské Škole noci dojde k nejhorší možné tragédii, Zoey už se nemůže dál skrývat. Čeká ji kruté probuzení… Osmé pokračování veleúspěšné série.

Škola noci - Sexta

10. února 2011 v 16:58 | Katka
Sexta

Sexta:
Tři Moiry,sudičky(Nykitiny dcery).Jedna z nich drží nůžky jako symbol konce školy a pro některé i konec života.

Škola noci - Kvinta

10. února 2011 v 16:57 | Katka
Kvinta

Kvinta:
Zlatý Nykitin vůz s hvězdnou stopou-Vůz je symbol že jsou stále na cestě a hvězdy kouzlo uplynulých dvou let.

Škola noci - Kvarta

10. února 2011 v 16:57 | Katka
Kvarta

Kvarta:
Zlatá Erotova křída-křídla Nyktina syna symbolizují,že stále mláďata pokračují po Cestě noci.

Škola noci - Tercie

10. února 2011 v 16:56 | Katka
Tercie

Tercie:
Labyrint bohyně Nyx-symbolizuje nový začátek,Cestu noci po které se mláďata vydávají a poznávají bohyniny tradice a objevují své možnosti.

Škola noci - Vyhořelá

22. listopadu 2010 v 17:56 | Katka

P. C. Castová- Škola noci: Vyhořelá VII. (2. červen 2011)

Sedmé pokračování Škola noci. Jak to tentokrát se Zoe dopadne?

Věci sa vyvinuly doslova katastrofálně. Zoeyina duše se roztříštila na kousky. Touží zůstat v Druhém světě navěky, daleko od všech problémů a zlomeného srdce. Čas rychle plyne a s každou hodinou je jasnější, že šance na Zoeyine procitnutí se zmenšují.

Škola noci - Pokoušená

22. listopadu 2010 v 17:55 | Kata

P. C. Castová- Škola noci: Pokoušená VI. (březen 2011)

Šesté pokračování Zoe ve škole noci.

Po tom, jak Zoey za pomoci svých přátel zahnala nesmrtelnou bytost a padlou veleknězku zachránila Starkův život, kousla Heatha, řešila problémy s Erikem a skoro umřela, by si člověk myslel, že Zoey konečně dostane možnost si odpočinout. Bohužel, veleknězku v zácviku a její partu
 
 

Reklama