Winx Club

Winx Clun-Layla

15. července 2009 v 20:53 | Katka
Layla

Layla se narodila 15.června.Je jí 16 let a její vílí jméno je Chimera.Pochází z planety Andros,kde je princeznou.Layla má oba rodiče královského původu.Je nově příchozí do klubu WINX.WINX ji zachránili ze zajetí z nepřátelského hradu Dakar,kde byla vězněna.Od té doby již patří do skvělé party WINX a chodí s nimi do jedné vílí školy.
Layla je velmi sportovně založená dívka.Mahodně velkou vídrž a jéden z jejich nejhlavnějších koníčku je být fit, tedy udržovat se ve formě.Lidé o ní říkají ,že je hrdá a rozhodná.Layla je pyšná na to,že se nebezpečí staví čelem.Ale bojí se tmy a otevřeného vesmíru......

Winx Club-Tecna

15. července 2009 v 13:28 | Katka
Tecna

Tecna se narodila 16.prosince a je jí 16 let.Pochází z planety Zenith ,jejíž kouzlo je založeno na technických poznatcích.Její vílí jméno je Tritoh.Také navštěvuje Alfea vílí školu spolu s ostatními WINX.Tecna řeší problémy velmi logicky.
Tecna je už od mala blázen do techniky.Ve volném čase se věnuje bádání a objevování mnových věcí.Její pokoj je jedna velká vědecká laboratoř.Pro odreagování si zahraje vždy nějakou tu videohru.Tecna je velmi logicky založená dívka.Občas nedává průchod svým pocitům.Takže to vypadá jako by byla kus ledu.....

Winx Club-Musa

15. července 2009 v 13:26 | Katka
Musa

Musa se narodila 30.května.Je jí 16 let a pochází z planety hudby Melodi.Její vílí jméno je Goblin.Její matka je slavná zpěvačka a její otec je také velmi slavný pianista.Musa byla prostě od malička obklopena hudbou.Chodí do stejné vílí školy jako ostatní WINX.
Musin největší koníček je hudba.Jak vokální ,tak instrumentální.Miluje hru na hudební nástroje.Nejradši má flétnu.Velmi ráda hraje sama v ložnici.

Winx Club-Flora

15. července 2009 v 12:58 | Katka
Flora

Flora se narodila 1.března, tedy v den ,kdy se probouzí příroda.pochází z planety Limphea.Její vílí jméno je Dryad.Chdí do stejné školy jako ostatní hholky WINX a snaží se být vždy pilná a dochvilná studentka.
Flořinou láskou jsou květiny .Její pokoj vypadá jako jedna velká zahrada.Bez přírody moc dlouho nevidrží.Nejvíce je pyšná na svou masožravku.Jejíž druh sama vymyslela.Flora má ráda pořádek ,mír a klid.Je taková tichá,ale hodná a myslí věci opravdu upřímě.Lidé o ní říkají,že je milá,hodná,pilná,ochotná,klidná ,ale nerozhodná,vděčná,oblíbená a pečlivá.Flora není,i když by to na první pohled mohlo vypadat ctižádostivá.

Winx Club-Stella

15. července 2009 v 12:36 | Katka
Stella

Stella se narodila 18.srpna.Je jí 17let a pochází z planety Solaria.Její vílí jméno je Mermaid.Stella má královské rodiče a ona je jejich jediná dcera.Takže to znamená , že je v Solaria princezna.Právě Stella řekla Bloom ,že je víla Winx.Studuje na stejné škole jako ostatní Winx.
Stella miluje nakupování a proto má také největší šatní skříň v celé magické dimenzi.Ráda se módně obléká a nikdy ,co se týká oblečení neponechá nic náhodě!Je vždy perfektní.Její oblíbené barvy jsou barvy teplé a vnich má taky většinu svých věcí dokonce i pokoj.Nerada se učí a občas jí musí s učením pomoci kamarádky.Ráda se baví s kluky.No prostě musí vždy být středem pozornosti!

Winx Club-Bloom

15. července 2009 v 12:20 | Katka
Bloom

Bloom se narodila 10. prosince a je jí 16 let.Její vílí jméno je Dragon.Pochází ze vzdálené planety Gardenia.Na Zemi byla zvyklá žít s matkou Vanessou a otcem Mikem.Své vílí schopnosti objevila náhodou,když se jela projet do parku a uviděla Stellu bojovat s trolem.Bloom neúmyslně užila své schopnosti a Stellu tím zachránila.Bloom se rozhodla ,že odejde do školy Alfea, kde bude rozvíjet své vílí schopnosti.Ve škole si našla nové přátele Floru, Steltu,Tecnu a Musu.Spolu dohromady tvoří WINX club.
 
 

Reklama