Zoufalé manželky

Susan Mayer (Delfino)

13. července 2009 v 20:19 | Katka
Susan Mayer (Delfino)


Teri Hatcher se narodila 08.12.1964 v Sunnyvale, Kalifornie. Ve znamení Střelce. Její otec byl fyzik a matka se zabývala informatikou. Původně se chtěla věnovat matematice a technickým oborům, ale zájem o divadlo zcela změnil její záměry. Nedokončila technickou školu De Anza College a studovala herectví v American Conservatory Theater.

Lynette Scavo

13. července 2009 v 20:15 | Katka
Felicity Huffman - Lynette Scavo


Felicity Huffman se narodila 9. prosince 1962 v New Yorském Bedfordu ve znamení střelce. Celé její jméno je Felicity Kendall Huffman, měří 165 cm. Její přezdívka je Flicka. Felicity má šest starších sester a jednoho mladšího bratra. Své dětství strávila v horském městečku Aspen ve státě Colorado, kde vyrůstala se svou matkou, kterou manžel opustil když byl Felicity pouhý jeden rok.

Gabrielle Solis

13. července 2009 v 20:13 | Katka
Eva Longoria Parker-Gabrielle Solis


Eva Longoria se narodila 15. března 1975 v Corpus Christi, Texas ve znamení Ryb. Celé její jméno je Eva Jacqueline Longoria, měří 157cm. Její rodiče jsou Američané mexického původu. Pochází z katolické rodiny. Má tři starší sestry ( Esmeralda, Elizabeth, Emily). Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Edie Britt

13. července 2009 v 20:12 | Katka
otce považuje pozdějšího přítele matky, Tellyho Savalase. V patnácti letech potkala Leifa Garretta a žila s ním v domě jehNicollette Sheridan - Edie Britt


Nicollette Sheridan se narodila 21.11.1963 v Anglii, ve znamení štíra anglické herečce Sally Sheridan. Měří 171 cm. Nikdy nepoznala svého biologického otce a sama říká, že za svého o matky. Vztah trval šest let. Byla zasnoubená např. se švédským hercem Nicklasem Soderblomem.

Bree Van De Kamp

13. července 2009 v 20:11 | Katka
Bree Van De Kamp

Marcia Gross se narodila 25.3.1962 v Marlborough, Massachusetts,v USA ve znamení Berana. Známe ji jako seriálovou hvězdu už od prvních let, kdy se k nám americké seriály začaly pomalu importovat. Nejvýrazněji se v myslích diváků usadila za éry slavného seriálu Melrose Place, kde ztvárnila poněkud nevyrovnanou
doktorku Kimberly Shaw. Objevila se také v Ally McBealové, Everwoodu a řadě dalších populárních pořadů - její profesní životopis připomíná seznam nejúspěšnějších amerických televizních seriálů od poloviny osmdesátých let. V Zoufalých manželkách pro změnu hraje cílevědomou Bree Van De Kamp, která má svůj život jasně nalinkovaný a všechno, co udělá, musí být naprosto perfektní.
 
 

Reklama